Cryme Tyme vs. The Hart Dynasty 6 Ekim Smackdown

'Spor Gündemi' forumunda Aysell tarafından 6 Ekim 2009 tarihinde açılan konu


 1. Cryme Tyme vs. The Hart Dynasty

  Maça Smith ile Shad başlıyor. Shad Headlock bağlıyor, Irish Whip sonrası Shoulder Block vuran isim Shad oluyor. Smith üst üste tekme ve yumruklar vuruyor, köşede dövmeye devam edip çapraz köşeye Irish Whip ile yolluyor. Koşunca Shad üst üste Clothesline vurup Smith’i yere fırlatıyor, JTG tag alıyor ve köşede Clothesline vuruyor.

  JTG eğiliyor ve Shad onu kaldırarak Gorilla Press Slam yapıyor, reklamlara gidiyoruz. Döndüğümüzde Smith Shad’i Clothesline ile düşürüp tuşa gidiyor, olmuyor. Smith bir süre üstünlüğünü sürdürüyor, Shad yumruklarla karşı koyunca Kidd tag alıyor. Irish Whip sonrası DH Smith Drop Toe Hold ile Shad’i yere düşürüyor, Kidd Elbow Drop yapıyor.

  Shad tag vermeye gidemeyince yumruklar vuruyor, Smith aniden kalkarak tekmeler vurup Kidd’e tag veriyor. İkili Shad’i köşeye çarptırıyor, Shad bir süre sonra Irish Whip yapınca Kidd üst üste tekmeler vurup iplerden sekiyor ama Shad Clothesline vuruyor! Shad son anda JTG’ye tag veriyor, JTG gelerek iplerden sekip Shoulder Block vuruyor.

  Köşeye çıkarak Legdrop ile tuşa gidiyor, olmuyor! Kidd ani bir yumruk atıp Suplex deniyor, JTG arkasından inince arkasına geçiyor. İki isim üst üste deniyor ve olmuyor. JTG ani bir Neckbreaker yapıp tuşa gidiyor, Smith karışınca Shad yumruklar vuruyor.

  Arka alanda Melina'yı görüyoruz. Meline divaların soyunma odasına doğru yöneliyor. Odaya girdiğinde şok edici bir görüntü ile karşılaşıyor. McCool'un geçen hafta yaptığı hain olayın resmini bütün odaya yapıştırdığını görüyoruz. Bir süre sonra Maria odaya giriyor.