Çocuklarda Kulak Kızarması

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 10 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. Çocuklarda Kulak Kızarması  Çocuklarda Kulak Kızarması hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler

  Çocuklarda kulak kızarmasının neden ve belirtileri nelerdir? Çocuklarda öfke kontrolünün sağlanması, çocuklarda bulaşıcı hastalıklardan korunma yolları, alerjik rinit, crp yüksekliği ve kulak kızamığı hakkında tüm merak ettikleriniz ve bitkisel tedavi yöntemleri bu makalemizde yer almaktadır.

  KULAK KIZARMASI NEDENLERİ KULAK KIZARMASI TEDAVİSİ

  Kulak kızarması değişik bir durumdur. Ortalıkta dolaşan kulak kızarmasının migren işareti olduğuna dair söylemler alsamda ben kulak kızarmasının migren habercisi olduğuna inanmıyorum.

  Çünkü bende kulak kızarması yaşıyorum ve hiç de migren ağrılarımın olduğunu kulak kızarmasısanmıyorum. Ayrieten çok gıcık bir durum kulak kızarması kendi canı ne zaman isterse o zaman geçiyor. Ben kulak kızarmasının nedenini heyecan stres sıcak soğuk değişiklikleri gibi nedenlere bağlıyorum. Çünkü doktorumla görüştüğüm zaman kulak kızarması hakkında bunun bir hastalık olmadığını söyledi

  . Aslında kulak kızarması olduğu zaman hiç takmamak gerekiyor. -Ama sıcaklık hissetmesen kızardığında takmıyacam da- Ama şu da bi gerçek ki kulağınız kızardığı zaman elinizle soğutmaya, su tutmaya yada kaşımaya çalışmamakta yarar var.
   


Similar Threads: Çocuklarda Kulak
Forum Başlık Tarih
Sağlıklı Yaşam Çocuklarda Kabakulak Hastalığı 3 Mart 2011
Sağlıklı Yaşam çocuklarda demir eksikliği nasıl giderilir 10 Şubat 2014
Sağlıklı Yaşam Çocuklarda Hipotiroidizm belirtileri 16 Ekim 2010
Sağlıklı Yaşam Çocuklarda Yatak Islatma nedenleri nelerdir? 13 Ekim 2010
Sağlıklı Yaşam Çocuklardaki Tırnak Yeme Alışkanlığı nedenleri 16 Şubat 2010