Çocuklar için bayramlık kıyafetler

'Bebek Bakımı' forumunda EyLüL tarafından 24 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

 1. Çocuklara Bayramlık kıyafetler
  Çocuklarınıza özel Bayram Kıyafetleri
  Çocuklar için bayramlık kıyafetler
  [​IMG]
  Ramazan Bayramı yaklaştı. Tüm çocukları, bayramlık kıyafet telaşı sarmış durumda. Hepsi mağazalarda güzel kıyafet kalmayacak korkusuyla bir an önce bayramlıklarını almak istiyor.

  Tabii bunun için annelerinin başını ağrıtmayı da ihmal etmiyorlar. Bayram öncesi annelerin işinin kolaylaşması için hangi mağazada ne var ne yok diye baktık ve fiyat araştırması yaptık.
  Lisanları ile olmasa da halleriyle, heyecanlarıyla Ramazan Bayramı'nın geldiğini haber verenlerle karşılaşıyoruz bugünlerde. Hem de her yerde. Evlerin camlarını silen kızlar, yasak da olsa kapı önünde halı yıkayan gelinler, mahalle arasında baklava açan kadınlar, marketlerde eşine malzeme götürmek için alışveriş yapan erkekler... Bir de çocuklar var, heyecandan geceleri uyuyamayan. Tabii onların telaşı herkesinkinden daha büyük, daha önemli, daha bir korkutucu (!): "Ya mağazalardaki güzel kıyafetleri başka çocuklar alır da bana kötüleri kalırsa!" İşte bu düşünce bugünlerde bütün çocukların, annelerinin eteklerine yapışıp onları mağaza mağaza dolaştırmasına sebep oluyor. Kimi her kıyafete burun kıvırıyor, hayalindeki elbiseyi bulamıyor. Kimi çok pahalılara göz dikiyor, annesiyle kalabalıklar arasında atışıyor. Tabii mağazalar, kollarını birbirine bağlayan, kaşlarını çatan, dudaklarını büzüştüren ve bir köşede kızgın kızgın oturan çocuklarla doluyor. Biz de tüm bu sıkıntılar, bayram öncesi keyifleri kaçırmasın diye hangi mağazada neler var, fiyatları ne kadar araştırdık. İşte çocukları büyük bir korkudan, anneleriyse eziyetten kurtaracak alternatifler...

  Bayram Günleri Fuarı: Hesaplı bir alışveriş yapmak isteyenlere ilk söyleyeceğimiz tabiî ki, CNR Expo'da açılan alışveriş fuarı. Çocuklarınızın ihtiyaçlarını ya da kendi ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz fuar, sabah 11.00'den gece 23.30'a kadar açık. 8 Eylül son gün.

  LCWaikiki: LCWaikiki, cadde mağazalarını bayrama kadar gece 1'den önce kapatmayacak. Erkek çocuk gömlekleri 12.90-25 TL arasında.

  Sevenhill: Sevenhill'in çocuk koleksiyonu her zaman olduğu gibi yine çok renkli. Bütçesini zorlamak istemeyenler Sevenhill'e uğrayabilir. Çünkü kız-erkek çocuk tişörtleri 4.99, atletler 2.99, gömlekler 7.99, pantolonlar 9.99'dan satışa sunuluyor.

  C&A: C&A'nın koleksiyonunda çocukların hem bayramda hem de okul sezonunda giyebilecekleri kıyafetler bulunuyor. Burada 7 liraya tişört, 9 liraya sweatshirt, 15 liraya gömlek bulabilirsiniz.

  Civil : Pembe, mor, yeşil, sarı renkli, çeşit çeşit desenli giysilerin satışa sunulduğu bir diğer adres ise Civil. Mağazada yeni doğan bebeğinize bile rengarenk tulumlar ya da elbiseler alabilirsiniz. Elbise fiyatları 10 lira ile 27 lira arasında değişiyor. Pantolonlar ortalama 25 TL.
  Kifidis: Birçok markanın satışa sunulduğu ayakkabı mağazası Kifidis'te anatomik, kas çalıştıran ayakkabılardan biyomekanik iç özel tabanlı ayakkabılara kadar çeşitli ürün bulunuyor. Fiyatlar ise genellikle 100 liranın üzerinde.

  Marks&Spencer: Marks&Spencer'ın çocuk koleksiyonunda ise kot şortlar, püsküllü tişörtler, kargo pantolonlar, Hello Kitty özel koleksiyonu ve hasır şapkalar öne çıkıyor. Mağazada, tişörtler 9.40 TL, pantolonlar ve elbiselerse 17.40 TL'den başlayan fiyatlarla sizi bekliyor.

  Wenice Kids: Wenice Kids yeni sezon ürünlerini yüzde 30 indirimle satışa sunuyor. Lacivertlerin, koyu yeşillerin ve sarıların bir arada yer aldığı koleksiyonda aksesuarlar da bulunuyor. Nakışlı gabardin şapkalar, kalpli çoraplar, rahat ve şık iç çamaşırları, ayakkabılar çocuklarınıza alacağınız kıyafetleri tamamlamanıza yardımcı olabilir.

  U.S.Polo: U.S.Polo'nun çocuk koleksiyonu ise her zamanki gibi anne babasının giyimine özenen çocuklar için hazırlanmış. Çizgili tişörtler, renkli gömlekler, bisiklet yaka kazaklar takım halinde dolaşmak isteyen ailelerin tercihi olabilir.

  Ayakkabı Dünyası : Yüzlerce ayakkabı arasında kaybolacağınız Ayakkabı Dünyası'nda her renkte ve numarada ayakkabı mevcut. Sandaletlerin fiyatları 14.90'dan, ayakkabıların 29.90 TL'den başlıyor.

  Collezione: Collezion'da yazlık pantolon ve gömlekler indirimde. Fiyatları 10-25 TL arasında. Yeni sezon gömleklerin fiyatı 25-30 TL, pantolonların fiyatı ise 25-35 TL arasında.
   
Yükleniyor...