Çocuklar Duymasın Dizisi

'Popüler Diziler' forumunda YAREN tarafından 1 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Çocuklar Duymasın Dizisi yeniden ekranlarda..

  10 yıl öncesinde yayınlanan televizyon ekranlarının en çok izlenen efsane dizi Çocuklar Duymasın günümüze uyarlanarak yeniden çekiliyor.Geçen yıl çekilmesi planlanan fakat kadronun tam olarak bir araya getirilememesi sebebiyle rafa kaldırılan proje bu yıl hayata geçiriliyor.
  Dizinin tekrar çekileceğini yapımcı Birol Güven ve oyunculardan Vatan Korkmazda doğruladı.Çekimlerine Mayıs ayında başlanacak olan dizinin kanalı ise Atv olacak.

  Eski kadronun çoğunun tekrar biraraya geleceği dizide sadece ailenin kızını oynayan Ayşecan Tatari Amerika'da eğitim görmesi nedeniyle, Light Selami tiplemesini canlandıran Özgür Ozanda Arka Sokaklar diziside oynadığı için dizide olmayacaklar.

    2. Bir zamanlar Türkiyenin en çok izlenen dizileri arasında olan Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümleri çekilmeye başlandı. Çocuklar Duymasının önceki bölümlerinde babasından cep telefonu isteyen Havuç şimdi de araba istiyor.Çocuklar Duymasının yeni bölümlerinde Ayşecan Tatari olmayacak.

  Ekranların fenomen dizisi Çocuklar Duymasın, 7 yıl sonra atv ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

  Çekimlerine önceki gün başlanan dizi ağustos ayında ekranda olacak. Dizinin ünlü çifti Haluk ve Meltemi yeni bölümlerde yine Pınar Altuğ ile Tamer Karadağlı canlandıracak.

  BAŞARISININ FORMULÜ HALA ÇÖZÜLEMEDİ

  Türk televizyonlarında, Guinness Rekorlar Kitabı'na girecek kadar tekrarı yapıldı, her defasında yüksek reytingler aldı. Yaratıcısı Birol Güven bile bu başarının formülünü hâlâ tam çözemediğini söylüyor.

  Yedi yıl aradan sonra Çocuklar Duymasın, tekrar başlıyor. Ağustosta atv'de olacak. Burcu Güven harıl harıl müzikleriyle uğraşıyor. Birol Güven ise kalemini yeniden konuşturmanın heyecanını yaşıyor.Birol Güven'e başarının kapılarını açan, yayınlandığı dönemde aldığı reytinglerle kanallarını sevindiren, tekrar bölümleri bile bir çok iddialı diziyi geçen Çocuklar Duymasın'ın yeni versiyonunun çekimlerine başlandı.

  Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın başrolündeki dizin çekimlerinden kareler de basına yansımaya başladı.

  Havuç rolüyle ekrana gelen Furkan Kızılay ile Ayşe Can Tatari'nin büyümüş hallerini bakalım izleyiciler nasıl karşılayacak.

  Çocuklar Duymasın'ın yeni versiyonunun reytingde istenilen başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı da soru işareti...