CM Punk w/Luke Gallos vs. Matt Hardy

'Spor Gündemi' forumunda Büsra tarafından 1 Aralık 2009 tarihinde açılan konu


 1. CM Punk w/Luke Gallos vs. Matt Hardy

  Maç başlıyor, Punk Clothesline’ı kaçırınca Matt saldırmak istiyor. Punk ring dışına doğru gidince reklamlara gidiyoruz, döndüğümüzde Matt yumruklar vuruyor. Hakem engelleyince onu çapraz köşeye çarptırmak istiyor. Punk onun kolunu iplere çarptırıp tuşa gidiyor, olmuyor. Koluna çalışmaya devam ediyor, Matt onu köşede sıkıştırıp üstüne koşunca Punk çekiliyor. Matt kolunu köşe demirine çarpıyor, Punk Roll-Up yapıyor ama olmuyor.

  Springboard Clothesline deneyince Matt onu tutup Side Effect yapıyor! Tuş başarısız, Matt yumruklar atıp Punk’ı köşeye çarptırıyor. İplerden sekerek Clothesline yapıp üstüne koşarak Clothesline sonrası Bulldog ile tuşa gidiyor ama olmuyor. Köşeye çıkıyor, Legdrop yaptıktan sonra Twist Of Fate için beklemeye başlıyor ama Luke Gallos onu iplere çarptırınca Punk DQ oluyor.

  Maçtan sonra Gallos Matt’e uzun bir süre saldırıyor, köşede tutunca Punk Matt’e Knee Strike yapıyor. En sonunda az kalsın Festus diyeceğim Luke Gallos daha adlandıramadığım bir Powerbomb çeşidi yapıyor ve ikili Matt’e bakıyor.

  John Morrison’un Intercontinental kemerini, Eric Escobar’a karşı koruyacağı maçın tanıtımını izliyoruz.

  Geçen hafta, Mickie James’in maçından sonra, Michele McCool tarafından aşağılandığı videolar gösteriliyor. Arka alanda Josh Mathews’ün yanında Mickie var.