Cityville Oyun Türkçe Anlatım

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 2 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. Cityville Oyun Türkçe Anlatım
  Türkçe Cityville Oyun Anlatım
  Cityville Oyun Türkçe

  CityVille Hakkında

  CityVille’de kendi şehrinizi yaratın ve idare edin. Bir bölüm araziyi temizledikten sonra şehir planlamacınız büyük bir metropol yapabilmeniz için yardımcı olacak. Şehrinizi modernleştirin ve vatandaşlarınıza ev yapın, emlak değerlerini arttırmak için dekorasyon ekleyin, lokantaları işletmek için ekin yetiştirin ve toplayın, mağazaları işletmek için ürün ithal edin. Tren ve gemi yoluyla arkadaşlarınızla ticaret yapın ve bir iş imparatorluğu kurun.

  Oyun Özellikleri

  Şehir Yapımı
  Araziyi temizledikten sonra binaları, teslimatları ve vatandaşların akışını başlatmak için yol yapın. Ev ve işyeri inşa edin, postane ve okul gibi Hizmet binaları yapın, kiraları ve işyerlerinin gelirlerini arttırmak için dekorasyonlar ekleyin.
  Ürünler
  Farklı miktarlarda ürün elde etmek için süreli ekin ekin ve toplayın. Oyun programına uygun şekilde gemileri ürün ithal etmeye gönderin. Toplanmış ve ithal edilmiş ürünler, işyerlerinizin çalışması ve para kazanmanız için gereken tedariklerdir. Şehrinizi daha hızlı geliştirmek için ek depo alanları, rıhtımlar ve çitflik arazileri alabilirsiniz. Oyuncular da ürün satabilir veya satın alabilir.
  Şehrinizi Yönetin
  Vatandaşlarınızı mutlu etmek için şehrinizi planlayın ve onlar yiyip alışveriş ettikçe daha çok para kazanın. Kalabalığı çekmek için işyerlerinde indirime gidin veya insanların ziyaret edeceği dekoratif animasyonlar yapın. Daha zengin alışverişçiler ve özel ödüller için evleri geliştirin.
  Komşu Şehirler
  Görevleri tamamlamaları için komşuların şehirlerini ziyaret edin ve enerji, dekorasyonlar ve toplanabilir öğeler kazanın. Gemiler veya trenler göndererek ve ekinleri toplayarak arkadaşlarınıza yardım edin; ayrıca ev ve işyeri inşaatlarında yardımcı olun, Hizmet binalarını tamamlamaları için hediye gönderin ve inşaat yapabilmeleri için arazilerini temizleyin. Yardım ettikçe kendi koleksiyonlarınız ve arkadaşlarınızla paylaşmak için deneyim ve nesneler kazanırsınız.
  Ticaret ve Bayiler
  Tren veya deniz yoluyla ürünler alın ve satın. Arkadaşlarınızın şehirlerine bayiler açın ve kendi şehrinize yeni lokasyonlarda bayiler açmalarına izin verin. Bir ticaret imparatorluğu yaratabilirsiniz ancak bu lokasyonlara ürün tedariğini unutmayın. Lokasyon sayınız arttıkça, kendi şehrinizdeki genel merkezi de büyütebilirsiniz.
  Aramalar
  Şehir lideri olarak bir metropol haline gelebilmesi için şehrinize yol göstermelisiniz. Harika bir şehir kurma yolunda şehir danışmanınız size eğlenceli bilgiler verecek. Görevleri tamamladığınızda nadir binaların ve dekorasyonların kilitlerini açabilirsiniz.