cityville cash

'Oyun Bölümü' forumunda Elfida tarafından 5 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. CityVille Cash Özel Para Hilesi  Charles adındaki programı indiriyoruz ve kuruyoruz. City Ville özel para hilesi için bu programı kullanabilirsiniz.

  Charles ile cityville'de özel para hilesi kullanımı
  Öncelikle charles programını açıyorsunuz ve oyuna giriyoruz.
  A) Komşu ziyaretinden para kazanma

  [​IMG]

  1) Gateway.php’yi Breakpoints yapıyoruz.

  ( Not: Oyun içinde sürekli hareket olduğundan gateway.php sürekli değişiyor bu yüzden Oyunun En durgun zamanında komşunuzu ziyaret ediceğiniz zaman breakpoints yapın aksi halde Data + rewards+ klasörü içindeki energyleft degerını goremzsınız. )

  [​IMG]

  2) Komşumuzu ziyaret ederken Breakpoint yaptıgımız gateway.php uyarı verıyor. Oyun sayfası bızım yaptıgımız ayarı onaylamamızı beklıyor bizde bu onaysırasında bize ilk çıkan uyarıya Execute diyoruz.

  [​IMG]

  3) İlk Uyarıya Execute dedikten sonra ikinci uyarıda Editrequest+ AMF diyoruz. Karşımıza Çıkan Yerde content klasörü içindeki sırasıyla Data+ Sayı yazan kalasör + Data + Rewards kalasörü içindeki Energyleft degerını degıstırıyoruz, ancak degeri 100 den fazla yapmayın oyun kabul etmıyor.

  4) İşlemi Yaptıktan sonra Execute diyoruz ve Breakpoints Kaldırıyoruz. ( Breakpoints’i Ben Yukardaki kırmız yerden kaldırıyorum siz isterseniz gateway.php üzerine sağ tuşla tıklayıp ordanda kaldırabılırsınız )

  5) Şimdi ise Komşumuzdaki Dukkan, Bina, Tarla Vs… Gibi alanları tıklayarak Kalp, Para ve Malzeme topluyoruz.

  (not: Komşumuzda Kalp, para ve malzemelerı toplarken sağ ustte bonus verdiğini görüyoruz, bu bonustanda para kazanıyoruz, bunun için ordakı sure dolmadan yerden olabıldıgınce fazla malzeme toplamak. )

  6) Komşumuzdaki işimizi bitirdikten sonra Sehrimize dönüyoruz. Şehrimizde komşumuzdan kazandığımız Para ve malzemelerı kullanıcaz.

  7) Hilenin gecerli olabılmesı için öncelikle kendi şehrimizdeki Dükkanların paralarını topluyoruz. Komşumuzdan kazandığımız malzemeleri dükkanlara yerleştiriyoruz. Bu sayede hem komşumuzdan hemde Şehrimizdeki Dükkanlarımızdan para kazanıyoruz ve komşumuzdan topladığımız malzemeler sayesınde şehrımızdeki tarlalarımızının süresinin dolmasını beklemeden malzeme elde etmış oluyoruz.

  [​IMG]

  Netten alıntıdır
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Oca 2014