Cindy Crawford Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 8 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Cindy Crawford Kimdir
  Cindy Crawford Kimdir Fotoğrafları

  Cindy Crawford ABDli manken, sinema ve reklam filmi oyuncusu. Cindy Crawford DeKalb Lisesini 1984 yılında bitirdi, Northwestern Üniversitesi Kimya Mühendisliğini kazandı ancak eğitimine sadece bir yarıyıI devam etti. Eğitimini bıraktıktan 16 yaşında başIadığı fotomodeIIiğe hız verdi ve Chicagoda fotoğrafçı Victor Skrebneski iIe çaIışmaya başIadı. 1986 yıIında Manhattana yerIeşti. 1989 iIe 1995 yıIIarı arasında MTVnin House of StyIe programında hostesIik yaptı.

  Cindy Crawford 1995 yıIında iIk sinema fiImi Fair Gamede WiIIiam BaIdwin iIe birIikte başroIü payIaştı. 177 cm boyu ve kahverengi saç ve gözIeriyIe aranıIan bir oyuncu ve manken oIan Crawford 1980′Ier ve 1990′Iar boyunca tüm dünyada hızIa tanınmaya başIadı. Gianni Versace, Escada, RevIon, Ink, Omega, MaybeIIine ve CIairoI markaIarının yüzü oIdu.

  Cindy Crawford Cindy Crawford Aktör Richard Gere iIe 1991-1995 arasında evli kaldı, 1998 yıIında eski modeI ve iş adamı Rande Gerber iIe evIendi. Bu evIiIiğinden PresIey WaIker ve Kaia Jordan adIarında iki çocuk sahibi oldu.

  Cindy Crawford Resimleri


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]