Çillerden Kurtulmanın Yolları Nelerdir?

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 23 Kas 2013 tarihinde açılan konu

  1. Çil problemi yaşıyorsanız ve bu sıkıntılı durumdan kurtulmak istiyorsanız bunun için nasıl bir tedavi yöntemi uygulamanız gerektiğinide öğrenmeniz gerekmektedir.Ciltte oluşan her tür lekelerde özellikle son yıllarda çok fazla tercih edilen lazer işlemi çiller içinde uygulanabilirmi bu sıkıntıdan lazer işlemi sonrasında kurtulmak mümkünmü gibi sorular sıklıkla sorulan sorulardır.Bu soruların yanıtlarını kısa yazımızda bulabilirsiniz.

    [​IMG]

    Çiller günümüzde bir çok kişinin dert yandığı zararsız açık kahverengi küçük lekelerdir özellikle yüz çevresinde çıkması oldukça rahatsız edici bir duruma nedne oluyor.

    Son yıllarda çillerin yok edilmesi için lazer tedavileri uygulanıyor.Lazer ile tedavi sonucunda çillerinizden kurtulmak mümkündür.Ayrıca diğer bir yandan kremler ile de yok edilmesi mümkündür.Kremler ile çilleri yok etmek güneşten olabildiğince uzak durmak ve dışarı çıkacağınız da güneş kremlerinin kullanılması gerekmektedir.Kısacası çillerinizden lazer tedavileri ve krem tedavileri ile kurtulmanız mümkün olabiliyor.