Çilek Kokusu Oyuncuları gerçek isimleri

'Popüler Diziler' forumunda Demet tarafından 23 Eyl 2015 tarihinde açılan konu

 1. Çilek kokusu oyuncuları kaç yaşında
  cilek kokusu.

  Çilek kokusu Aslı gerçek adı: Demet Özdemir
  Demet Özdemir Kaç Yaşında : 23
  aslı Demet Özdemir.
  Demet Özdemir Kimdir kısaca
  26.02.1992 Kocaeli doğumludur. Demet Özdemir boyu 1.70 m. kilosu 55 kg. Bulgar asıllı olan güzel oyuncu dans etmeyi çok seviyor.

  Çilek kokusu Burak gerçek adı: Yusuf Çim
  Yusuf Çim kaç yaşında: 24
  burak Yusuf Çim.
  Yusuf Çim kimdir kısaca
  Yusuf Çim 26.09.1991 İzmir doğumludur. Yusuf Çim boyu 1.88 m. 3 kardeştirler bir ablası bir de abisi vardır. Küçük yaşta İstanbul’a yerleşmiştir. Yusuf Çim liseyi Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde bitirdi

  Çilek kokusu Volkan gerçek adı: Mert Ekin Daymaz
  Mert Ekin Daymaz kaç yaşında: 25
  volkan Mert Ekin Daymaz.
  Mert Ekin Daymaz kimdir kısaca
  2 Aralık 1990 senesinde Hollanda’da dünyaya gelem Mert Ekin Daymaz, katıldığı Best Model Of The World yarışmasında 3. olmasıyla ekranlarda tanınan bir yüz olma yoluna girmiştir. 1,86 cm boyunda 80 kg olan oyuncu Uzun bir dönem basketbol oynadıktan sonra, talihsiz bir sakatlanma sonrasında basketbola veda etmiş ve modellik yağmaya başlamıştır.

  Çilek kokusu Çağla gerçek adı: Gözde Kaya
  Gözde Kaya kaç yaşında: 27
  çağla Gözde Kaya.
  Gözde Kaya kimdir kısaca
  Gözde Kaya 1988 Antalya doğumludur. Hayvansever özelliği dikkat çeken Gözde Kaya’nın babası mimar ve annesi öğretmendir. İzmir’de üniversite eğitimini tamamlayan güzel oyuncunun ablası ise oyunculuk bölümü öğrencisi.


  Çilek kokusu Selda gerçek adı: Laçin Ceylan
  Laçin Ceylan kaç yaşında: 50
  selda Laçin Ceylan.
  Laçin Ceylan kimdir kısaca
  25 Kasım 1965 yılında İzmir’de doğmuştur. İzmir Özel Türk Koleji’den mezun olan başarılı oyuncu 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi’den mezun oldu. Türk oyuncu, Karanlıkta Koşanlar, Gece Yürüyüşü ve Hatırla Sevgili dizilerindeki rolleriyle tanınır hala gelmiştir. Nihat İleri ile birlikte Bi Tiyatro’yu kurdu.Burada,Etna: Bedendeki Kuyu adlı oyunda oynamaktadır.

  Çilek kokusu Nihat gerçek adı: Mahir Günşıray
  Mahir Günşıray kaç yaşında: 55
  nihat Mahir Günşıray.
  Mahir Günşıray kimdir kısaca
  Sinema Sanatçısı Orhan Günşiray'ın oğlu olan Mahir Günşiray 10 Ağustos 1960 tarihinde İstanbulda Doğdu.Hacettepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Devlet Konservatuarı, Tiyatro Bölümü mezunudur.

  Çilek kokusu Elçin gerçek adı: Mine Tugay
  Mine Tugay kaç yaşında: 37
  Elçin Mine Tugay.
  Mine Tugay kimdir kısaca
  Mine Tugay 28 Temmuz 1978’de Konya’da dünyaya geldi. Babası subaydır ve babasının görevi sırasında Konya’da bulundukları sırada dünyaya gelmiştir. Mine Tugay lise eğitimini Yeni Levent Lisesi’nde tamamladı. 1997 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başladı.


  Çilek kokusu Sinan gerçek adı: Murat Başoğlu
  Murat Başoğlu kaç yaşında: 47
  sinan Murat Başoğlu.
  Murat Başoğlu kimdir kısaca
  1968 senesinde İzmir’de dünyaya gelen Murat Başoğlu, 17 yaşında mankenlik yapmaya başlamış ve ortalama 10 yıl kadar bu meslekte birçok defileye çıkarak ünlü tasarımcıların ürünleriyle boy göstermiştir.

  Çilek kokusu Gonca gerçek adı: Zeynep Tuğçe Bayat
  Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında: 25
  gonca Zeynep Tuğçe Bayat.
  Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir kısaca
  8 Şubat 1990 senesinde Mersin’de dünyaya gelen oyuncu Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.Üniversite’de eğitimini görürken özel tiyatrolarda reji asistanlığı ve oyunculuk yaptı.

  Çilek kokusu Erdem gerçek adı: Anıl Çelik
  Anıl Çelik kaç yaşında: 28
  erdem Anıl Çelik.
  Anıl Çelik kimdir kısaca
  1 Ocak 1988 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Anıl Çelik Baykent Üniversite’sinde oyunculuk eğitimi almıştır.Yakışıklı oyuncu şu sıralarda ise Çilek Kokusu adlı dizide Erde karakterini canlandırmaktadır. Anıl Çelik Boyu : 176 cm Kilosu : 65 kg

  Çilek kokusu Eda gerçek adı: İdil Sivritepe
  İdil Sivritepe kaç yaşında: 25
  eda İdil Sivritepe.
  İdil Sivritepe kimdir kısaca
  1990 izmir doğumlu olan İdil Sivritepe Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı Arp Bölümü’nü kazanmıştır.Daha sonra İzmir Devlet Opera ve Balesi’ni 2008 tarihinde kazanmış ve 2008-2010 tarihleri arasında sözleşmeli olarak çalışmıştır İdil sivritepe Boyu : 169 cm Kilosu : 55 kg

  Çilek kokusu Barış gerçek adı: Utku Ateş
  Utku Ateş kaç yaşında: 25
  barış Utku Ateş.
  Utku Ateş kimdir kısaca
  1990 istanbul doğumlu olan Utku Ateş 1.89 boyunda 80 Kg dır. Yakışıklı oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi Sinema Radyo Televizyon Bölümü’nü bitirmiştir.
  Daha sonra yine aynı üniversitede reklamcılık bölümünü bitirip mezun olmuştur.
  Utku Ateş Akademi 35.5’da özel oyunculuk dersleri


  Çilek kokusu Emel gerçek adı: Uğur Demirpehlivan
  Uğur Demirpehlivan kaç yaşında: 52
  emel Uğur Demirpehlivan.
  Uğur Demirpehlivan kimdir kısaca
  1 ocak 1963 doğumlu olan Uğur Demirpehlivan ilk oyunculuk deneyimini 1999 yılında Hayat Bağları adlı dizide oynayarak yaşamıştır.Tecrübeli oyuncu daha sonra sırasıyla Baba Ocağı,Köprü,Paşa Baba Konağı,Üvey Aile,Dağlar Delisi ve Kırık Kanatlar dizilerinde rol almıştır.Son olarak Fatih Harbiye dizisinde rol alan Uğur Demirpehlivan şu sıralarda Çilek Kokusu adlı dizide Emel karakterini canlandırmaktadır.