Cildinizi Güzelleştiren Küçük Öneriler

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 10 Ekim 2011 tarihinde açılan konu 1. Güzelleştiren Bakım Önerileri
  Güzelleştiren Öneriler
  Cildi güzelleştiren Öneriler

  Cilt Güzelliği biz kadınlar için çok önemli her kadın güzel bir cilde sahip olmak ister bizimde sizlere cilt güzelliğiniz için bir kaç önerimiz olacak güzel bir cilde sahip olmak için bakalım neler yapılmalıymış hep birlikte öğrenelim :f40:

  Kibrit kutusu, Türk kahvesi, eski maskaralar, yarım limon ile güzelleşmek mümkün. Cilt lekeleri, ölü deriler, kırılmış tırnaklar için çözümler elinizin altında olabilir. İşte etrafınızdaki ufak tefek şeylerle gelen güzellik…

  Cilt lekeleri, ölü deriler, kırılmış tırnaklar için çözümler elinizin altında olabilir. İşte etrafınızdaki ufak tefek şeylerle gelen güzellik..

  Yarım limon

  Güneş lekeleri için evinizdeki limon iyi bir çözüm olabilir. Limonu ortadan kesin ve lekelerinize sürün. Yüzünüz bu şekilde 3 dakika bekleyin ve durulayın.

  Kibrit kutusundan törpü

  Tırnağınız kırıldı ancak törpünüzü evinizde unuttunuz.. Kibrit kutusunun yakma şeridi ile tırnağınızı kısa sürede törpüleyebilirsiniz.

  Türk kahvesiyle peeling

  İçtiğiniz Türk kahvesinin telvesini dökmeyin. Kahve telvesiyle bepanten kremi karıştırın ve yüzünüze dairesel hareketlerle sürün. Hoş görünmese de ölü derilerden kurtulmak için en basit çözüm.

  Eski maskaralar kullanılabilir

  Tarihi geçen maskaranız hala işinize yarayabilir. Eski maskaranızı alt kirpiklerinize sürün. Kalıntılarını temizlemek kolay olurken daha doğal görünüm elde edebilirsiniz.

  Bal ile cildiniz parlasın

  Kurumuş ve çatlamış ciltler için bir kaşık bal ile şekeri karıştırın. Dudaklarınıza sürün ve bekletin. Böylece yumuşacık ve pürüzsüz, canlı dudaklara sahip olabilirsiniz.

  [​IMG]
   


Similar Threads: Cildinizi Güzelleştiren
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Cildinizi Beyazlatmak İçin Yoğurt Maskesi 18 Ağustos 2013
Kişisel Bakım Cildinizin Günlük İhtiyaçları Nelerdir 18 Aralık 2012
Kişisel Bakım Cildinizi Ölü Hücrelerden Arındırın 7 Aralık 2011
Kişisel Bakım Badem Maskesiyle Cildinizi Canlandırın 6 Aralık 2011
Kişisel Bakım Cildinizi Kışın İhmal Etmeyin 9 Kasım 2011