Chymera ve Kitty Disko Kralı

'Medya Bölümü' forumunda Wish tarafından 29 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu


 1. Disko Kralı Türk Kityy


  [​IMG]

  Dün akşam disko kralına katılan ekranların yeni fonomeni Türk chymera ve ingiliz arkadaşı izleyenleri ekranlara kilitledi.Yarı türkçe yarı ingilizce yaptığı konuşmayla izleyenleri kırdı geçirdi.

  Dün akşam disko kralına katılan ekranların yeni fonomeni Türk chymera ve ingiliz arkadaşı izleyenleri ekranlara kilitledi.Yarı türkçe yarı ingilizce yaptığı konuşmayla izleyenleri kırdı geçirdi

  web kamerası aracılığı ile internet üzerinden yayın yapmaya imkan veren 'Blog Tv' isimli siteye son günlerde bir Türk damgasını vurdu. 'Chymera' isimli Kayserili gencin İngiliz vatandaşı Kitty ile yaptığı ilginç röportaj sanal alemde büyük yankı uyandırdı.

  Kitty'e verdiği komutlar ve kurduğu 'yarı İngilizce yarı Türkçe' cümlelerle izleyenleri kahkaha krizine sokan genç, dün akşam yayınlanan Disko Kralı programına konuk oldu, canlı yayında Kitty ile konuştu.

  Aynı zamanda İnci Sözlük yazarı olan ve ismi gizli tutulan lise üçüncü sınıf öğrencisi 'Chymera', okulu bittirdikten sonra grafik öğretmeni olmayı ve medya içinde bulunmayı istediğini söyledi. Liseli genç, 'Neden böyle bir şey yaptın? Amaç neydi?' sorusuna ise, "Nasıl popüler olabiliriz diye düşündük. Bir takım medya organlarını kullandık. İsmimizi duyurmaya çalıştık" dedi.