Christina Aguilera Resimleri

'Resimli Konular' forumunda ZeuS tarafından 20 Eylül 2009 tarihinde açılan konu


 1. Christina María Aguilera 18 Aralık 1980, New York doğumludur. ABD'li pop, gospel, jazz ve R&B müzisyeni ve söz yazarıdır.
  Christina Aguilera ilk Star Search'da programında yarışmacı olarak görüldü.Daha sonra 1993-1994 yıllarında Disney Channel'ın The New Mickey Mouse Club serisinde bulundu.

  Aguilera,Mulan filmi için kaydettiği Reflection şarkısından sonra RCA Records ile anlaşma imzaladı. Aguilera,Billboard Hot 100 listesinde 3 şarkısının birinci olduğu Christina Aguilera (albüm) albümünü yayınlayarak büyük ün kazandı.

  2001 yılında ilk albümünün İspanyolca versiyonu olan Mi Reflejo'yu yayınladı.2002 yılında anlaşmalı olduğu yerden ayrıldıktan sonra Stripped albümünü yayınladı.Stripped albümündeki Beautiful şarkısı ona inanılmaz ticari kazanç sağladı.

  2006 yılında da soul,caz muzik özellikleri barındıran Back to Basics albümünü yayınladı.2010 yılında da Bionic albümünü yayınlayacak.

  4 adet Grammy ödülü ve 1 adet de Latin Grammy ödülüne sahiptir. Tüm dünyada sadece albümleri 50 milyon satmış bulunmaktadır.

  christina_aguilera-1.jpg christina_aguilera-2.jpg christina_aguilera-3.jpg christina_aguilera-4.jpg christina_aguilera-5.jpg
   


 2. rwA

  rwA


  tşkler
    3. Koyu renk saçlarıyla daha güzel.Sarı saç tonunu beğenmedim :)
    4. İlk çıktığı zamanlardaki halini daha çok beğeniyordum.İlk beğendiğim parçası ise ''Genie in a bottle'' dı.Bu parçası daha güzeldi.Çok masum ve güzel bir görüntüsü vardı.Ama son dönemlerdeki görüntüsü(imajı) pek hoşuma gitmedi diyebilirim...Ama burdaki resimleri gözönüne alırsak eğer en güzel görüneni 6.resim derim