Children Of Bodom Kimdir Resimleri

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 29 Eki 2012 tarihinde açılan konu

 1. Children Of Bodom Kimdir  Children Of Bodom Kimdir Fotoğrafları

  Children of Bodom, bir Fin metal müzik grubudur. 1993'ten beri etkin olan grubun tarzı melodik death metal ve power metal etkileri içermektedir.

  Children of Bodom, 1993 senesinde gitarist Alexi Wildchild Laiho ve baterist Jaska Raatikainen tarafından Inearthed adıyla kuruldu.

  Birbirini çocukluk yıllarından beri tanıyan bu iki müzisyen; ilk çalışmalarını Stone, Entombed ve Obituary gibi önemli grupların müziğinden etkilenerek gerçekleştirdiler.

  Grup, ara vermeden şarkı yazmaya devam etti ve 2007de Blooddrunk albümünün kayıtlarını tamamladı. 15 Nisan 2008de yayımlanan albümden seçilen ilk iki single Tie My Rope ve Blooddrunk parçaları oldu. Grup, 2008 senesini konserler vererek geçirmeyi planlıyor.

  Son Olarak 'Relentless Reckless Forever' adlı albüm kayıtlarına başlayan grup albümü 8 mart 2011 de piyasaya çıkmayı bekliyor.Albüm için hazırlanan trailer çok fazla beğeni aldı bu yüzden merakla bekleniyor.Ayrıca grup The Ugly World Tour kapsamında 18 Nisan 2011'de İstanbul'da konser vermişlerdir.

  Children Of Bodom Resimleri


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]