Channing Tatum Biyografisi

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 14 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu


 1. Channing Tatum 26 Nisan, 1980 de doğdu Amerikalı aktör ve film yapımcısıdır.
  Kariyerine model olarak başladı ve filmlerde rol alarak kariyerine devam etti. Step Up ,Halk Düşmanları, G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi gibi filmlerde oynadı.

  Channing Tatum Cullman,Alabama'da doğdu. Paige adında bir kız kardeşi vardır. İngiliz, İskoç, Fransız, Alman ve Amerikan aksanına sahiptir. Ailesi o altı yaşındayken Mississippi'ye taşındı ve Tatum orada büyüdü.

  Tatum büyürken oldukça sportifti. Amerikan futbolu,futbol,beyzbol oynadı ve dövüş sanatlarıyla ilgilendi. Tatum okulda dikkatini en çok dağıtan şeyin kızlar olduğunu söylemiştir. Gençlik yıllarının büyük bir kısmını Tampa,Florida'da geçirmiştir. Futbol bursuyla üniversiteye gitmiş ama daha sonra üniversiteyi bırakıp eve dönmüştür.

  US Weekly dergisinin verdiği bilgilere göre bir kaç işe girip çıktıktan sonra bir gece kulübünde 'Chan Crawford' takma adıyla striptizci olarak çalışmaya başlamıştır. 2010'da bir Avustralya gazetesine verdiği bir röportajda striptizci olarak çalıştığı dönemlerde edindiği deneyimleri paylaşabileceği bir filmde rol almak istediğini söylemiştir. Magic Mike filmi fikri burdan çıkmıştır. Striptizci olarak çalıştıktan sonra ise Miami'ye taşınmış ve burada model olarak keşfedilmiştir.  Channing Tatum Fotoğrafları
  Channing Tatum1.jpg Channing Tatum2.jpg Channing Tatum3.jpg