çeyiz fuarı 2011

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 26 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. 2011 çeyiz fuarı ,2011 çeyiz fuarı ne zaman,2011 çeyiz fuarı nerede,2011 çeyiz fuarı tarihleri,2011 Uluslararası Züccaciye Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı,Tüyap çeyiz fuarı 2011

  5.Uluslararası Züccaciye Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı

  [​IMG]

  Tarih: 24 - 27 Mart 2011

  Yer: Tüyap Fuar Merkezi

  Organizatör: TÜYAP

  Sektörün ünlü markalarını 24-27 Mart 2011 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde bir kez daha bir araya getirecek olan İdeal Home Fuarı, hem ticari ilişkilerin artmasını hem de son trendlerinin tanıtılmasını sağlayacak.

  Türkiye’yi dünyadaki züccaciye ev eşyaları sektörünün başlıca merkezlerinden biri haline getiren sektöründe Euroasia’nın 3. büyük, dünyanın 4. büyük fuarı olan Züchex Fuarı’nın ilkbahar versiyonu olan İdeal Home Uluslararası Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı 24-27 Mart 2011 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Ev tekstili ve çeyiz sektörlerine yeni bir soluk kazandıran İdeal Home Fuarı, sadece tekstil firmaların değil, züccaciye, hediyelik eşya, elektrikli ev gereçleri ve mutfak eşyalarını da kapsıyor.

  Türk markalarının ağırlıklı olarak katıldığı İdeal Home, katılımcıların yurtiçinde ve uluslararası platformda yeni iş imkanlarına katkı sağlamakla beraber, ev düzenlemesini hem iç pazarda hem de dış pazarda takip edebilme imkanı sunacak. Birçok ürün yelpazesinde yeni ürünlerini ilk kez tüketicinin beğenisine sunacak olan firmalar fuar sayesinde bayilik ağlarını gelişmesini, yurtiçi ve yurtdışına açılımlar yapmasını ve pazar paylarının artmasını sağlayacak.
  İdeal Home 2011 Fuarı; ihracatçı, ithalatçı, üretici ve toptancı yüzlerce firma ile binlerce müşteri grubunu tek çatı altında buluşturacak. Her yıl artan katılımcı sayısı ile İdeal Home Fuarı, Türkiye’yi dünyadaki ev eşyaları sektörünün başlıca merkezlerinden biri haline getirmeye devam edecek.

  Sektörün son trendlerine yön verecek
  Zücaciye, ev tekstili ve çeyiz sektörlerine yeni bir soluk kazandıran İdeal Home Fuarı birbirinden güzel yeniliklere de imza atacak. Yurtdışındaki fuarları yakından takip eden Life Medya, İdeal Home 2011 Fuarı’nda yerli ve yabancı firmaları ağırlayarak uluslararası rekabetin ön plana çıkacak. Fuar hem satış hem de tanıtım açısından önemli kazanımlar elde edilmesini, kapsamlı bir tanıtım ve etkili bir satış grafiği elde edilmesine imkan sunacak. Katılımcı ve ziyaretçilerine sektörün gelişimine katkı sağlayacak olanakları ve yenilikleri sunmalarına yardımcı olan İdeal Home Fuarı, 2011-2012 ev eşyaları, hediyelik, ev dekorasyon alanındaki son trendlere yön verecek.

  Sektörün devleri bir kez daha bir arada

  Sektörün devlerini bir kez daha buluşturacak olan İdeal Home’da yerli ve yabancı çok sayıda üretici ve ithalatçı firmanın züccaciye, sofra ve mutfak eşyaları, küçük elektrikli ev aletleri, dekoratif ürünler, çeyiz ürünleri, ev tekstili, avize ve aydınlatma ürünleri, banyo ve mutfak aksesuarları sergilenecek. Ziyaretçi ve katılımcılar tüm ev eşyalarında son trendleri, moda renkleri, gelişmeleri, yeni tasarımları görme ve inceleme fırsatı yakalayacak.

  Fuarın ziyaretçileri arasında profesyonel satın alma heyetleri, üretici ve ithalatçı firma yetkilileri, zincir mağaza satınalmacıları, toptancı & perakendeci kuruluşları, bayi ve distribütörler, otel -restaurant işletmecileri, catering, organizasyon şirketleri ve tasarımcılar bulunuyor.
  Life Medya, 15 yılı aşkın bir süredir sektörel yayıncılık ve fuarcılık alanında edindiği birikim ve deneyimlerle katılımcı firmaların ufkunu genişleterek dünya firmalarını daha yakından tanıma fırsatı sunacak.

  45 bin metrekarelik alanda düzenlenecek olan İdeal Home Fuarı, 24 Mart 2011 Perşembe günü başlayacak olup, 27 Mart 2011 Pazar gününe kadar sabah 9:30’dan akşam 19:00’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.