Ceyda Düvenci'nin Güzellik Sırları

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 8 Nisan 2013 tarihinde açılan konu


 1. Ceyda Düvenci'den Güzellik Sırları  Televizyon ekranlarının sevilen ve güzel oyuncusu Ceyda Düvenci Sadelikten hoşlanıyor. Ceyda Düvenci ruh haline göre kıyafet seçimini yaptığını söylüyor.Ceyda Düvenci'nin biz bayanlara özel güzellik önerileri.

  Ceyda Düvenci Sade tarzını toka, yüzük, kolye gibi aksesuarlarla süslüyor. Özellikle sağlığına dikkat ediyor bakımlı, kendine güvenen, gülümseyen ve kendini seven kadınların her ortamda güzelliğini gösterebilileceklerini söylüyor.

  Ceyda Düvenci'nin Kozmetik ürünleri ile arası pek iyi değil.Ceyda Düvenci ihtiyaç duydukça yüzüne e vitamini kapsülü sürüyor. Ayrıca yaz aylarında C Vitaminli ve 15 korumalı nemlendirici kullanıyor. Tabi cilt temizliğini de ihmal etmiyor ve iki ayda bir doktoruna cilt temizliği yaptırıyor.Ceyda Düvenci Spor konusuna gelince çok fazla spor merkezlerini tercih etmiyor. Bunun yerine spor hocası ile hafta da üç gün spor yapıyor. Fırsat buldukça tenis oynayan güzel oyuncu yazın havuzda kışın evde aletli spor yaptığını söylüyor.

  [​IMG]
   


Similar Threads: Ceyda Düvenci'nin
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Ceyda Düvenci Nasıl zayıfladı 19 Ocak 2014