Cep Telefonunda 3d oyun keyfi Optimus 3D

'Teknoloji Haberleri' forumunda ZeuS tarafından 7 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu


 1. optimus 3d türkiye, cep telefonu 3d oyunlar, optimus 3d fiyat, optimus 3d inceleme

  LG dünyanın ilk çift çekirdekli akıllı 3D telefonunu sundu- Optimus 3D
  [​IMG]

  Yeni LG Optimus 3D dünyanın lider mobil video oyun geliştiricilerinden Gameloft işbirliğinde, 3 Stereoskopik 3D (S-3D) oyunu Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunuyor.

  Mobil iletişim sektörünün küresel lideri ve teknoloji önderi LG Electronics (LG)’in geliştirdiği dünyanın ilk çift çekirdek, çift kanal ve çift bellek özelliğine sahip akıllı 3D cep telefonu LG Optimus 3D, stereoskopik 3D oyunlar ile mobil eğlencede yeni bir çağ açıyor. Yeni LG Optimus 3D, dünyanın lider mobil video oyun geliştiricilerinden Gameloft işbirliğinde, Lets Golf 2, Nova, Asphalt 6 adlı 3 Stereoskopik 3D (S-3D) oyunu tam sürüm olarak Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunuyor.
  [​IMG]
  Yeni Stereoskopik 3D (S-3D) oyunlarla ilgili konuşan LG Electronics Mobil İletişim İş Birimi’nin Başkanı ve CEO’su Dr. Jong-seok Park, “Günümüzün akıllı telefonları taşınabilir oyun cihazlarının en iyilerine rakip olabilecek güçte ve biz de bunu LG Optimus 3D ile kanıtlıyoruz. LG olarak, taşınabilir eğlencede bir sonraki kaçınılmaz adımın 3D olduğuna inanıyoruz; bu nedenle Optimus 3D ve Gameloft’un inanılmaz oyunlarıyla bu yarışa hevesle katılıyoruz” dedi.

  LG Optimus 3D, aynı anda birden fazla iş yaparken, film seyrederken veya grafik ağırlıklı oyunlar oynarken daha yüksek bir performansa olanak tanıyan Tri-Dual konfigürasyonu (çift çekirdek, çift kanal ve çift bellek) sayesinde akıllı telefon deneyimini yepyeni bir alana taşıyor.

  LG’nin bu akıllı telefonu, 3D işlevselliğinin gündelik hayatın her anında kullanılabilmesi bakımından da ileriye doğru atılmış önemli bir adımı simgeliyor. Kullanıcılar özel gözlüklere gerek duymaksızın içerikleri kaydedip anında üç boyutlu olarak izleyebiliyor.