çember yarışması başvuru formu

'Haberler' forumunda YAREN tarafından 7 Şubat 2011 tarihinde açılan konu


 1. Çember Yarışması Başvuru,Çember Show Tv’de Başlıyor..
  [​IMG]
  Kendi iradenizle özgürlüklerinizden alışkanlıklarınızdan ve isteklerinizden vazgeçebilir misiniz? 3 gün kameralar önünde 5 kişi ile bir ÇEMBER'in içinde yaşarken ne kadar dirençli olabilirsiniz? Kazanmak ve kaybetmek arasında bir yarış. Ödül 100.000 TL.. 'Çember' 8 Şubat Salı akşamı Show Tv'de başlıyor!

  [​IMG]

  3 tam gün boyunca çapı 3.5 metre uzunluğunda olan Çember'in içinde birbirinden ilginç 5 kişinin tabiri yerindeyse yaşam mücadelesine şahit olacaksınız. 5 kişinin burun buruna, sınırları kati olarak çizilmiş bir Çember'in içinden hiç çıkmadan yarıştıkları 3 günlük uzun bir maratona hazır mısınız? Çember, ödülü 100.000 TL olan bir dayanıklılık, dirayet, sabır yarışmasıdır. Yarışmacılar açlık ve susuzluklarını gidermek için ederi anaparadan düşülmek üzere ihtiyaçlarını ekibimizden satın alırlar, ancak bu yarışmada her şey kulağa geldiği kadar kolay değil.
  [​IMG]

  Tabii Çember yarışmacılarının yüzleşmek zorunda olduğu tek zorluk bu değil. Yarışmacılar ekibimizin zamansız olarak kendilerine sunduğu bilmeceleri çözmek, yarışmaları kazanmak ve bir çoğu için artık iyice yorulmuş olan hafızalarını zorlamak zorunda kalacaklar. Kazandıkları her oyun karşılığında ekstra hediyeler, avantaj ürünleri ya da ödüllerine eklenecek fazladan para kazanma şansı yakalayacaklar. Oyunların zorluk derecesine ve çıkardıkları yarışmanın niteliğine bağlı olarak ödüllerin değeri değişecek. Belki rakiplerinden birini eleme kudretine sahip olacaklar, belki de burunlarında tüten, desteğine ihtiyaç duydukları bir yakınlarıyla görüntülü görüşme hakkı kazanacaklar.

  Başvuru Formu İçin Tıklayınız  Çember” 8 Şubat Salı akşamı saat 20.00’da Show Tv ekranlarında olacak..