cem yılmaz duymasın

'Medya Bölümü' forumunda cemre gizem özen tarafından 18 Ekim 2008 tarihinde açılan konu


 1. Hangisi daha erkek?
  16 Ekim 2008 Perşembe 23:03
  Fatih Ürek "Ben mi daha erkeğim, yoksa A.R.O.G"da oynayanlar mı?" diye sordu. Bakın o erkekler kim?
  Cem Yılmaz'ın, "Erkek rolüne gireceğini bilsem filmimde oynatırdım" sözü 'Şeytanın Pabucu'nun yıldızı Fatih Ürek'i çıldırttı. Ürek Yılmaz'a "Bir araştırsın bakalım kendi filmlerinde oynattıkları çok mu erkekmiş!.. " diye sordu... Filmde oynayan erkekler arasında Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Ozan Güven, Özkan Uğur, Hasan Kaçan da var...

  MAHALLENİN DELİKANLISI OLDU!

  Fatih Ürek, mağara adamlarına pabucunu ters giydirdi! Her şey, Cem Yılmaz'ın aralık ayında 'A.R.O.G' ile peş peşe gösterime girecek olan 'Şeytanın Pabucu' filminin yıldızı Ürek için söylediği şu sözlerle başladı: "Erkek rolüne gireceğini bilsem filmimde onu oynatırdım!" 'Şeytanın Pabucu'nda mahallenin delikanlısını oynayan Fatih Ürek, Yılmaz'ın bu sözleri üzerine çileden çıktı!

  HERKESİ TÖHMET ALTINDA BIRAKTI

  'Mega Magazin' programına konuşan Ürek, Mazhar Alanson'dan Ozan Güven'e, Özkan Uğur'dan Hasan Kaçan'a kadar birçok ünlü ismin bulunduğu Cem Yılmaz'ın rol arkadaşlarını kızdıracak şu açıklamayı yaptı: Cem, erkek olmamla alay etmiş. Kendi filmlerinde oynayanlar çok mu erkekmiş? Cem iyi araştırmacıdır. Filmlerinde oynattığı erkekleri bir araştırsın bakalım çok mu erkekmiş onlar!
    2. Magazin dünyası işte yine burnumuza buram buram reklam kavgası kokuyor sanki