Cavidan Kitabı Argün Albayrak

'Kitap özetleri' forumunda Sitem tarafından 19 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. Cavidan kitap konusu
  Cavidan Argün Albayrak

  Kerasus Yayınları tarafından Şubat 2012 tarihinde kitap dünyamıza girecek olan ‘Cavidan’ Romanının yazara ait tüm geliri, ‘Baba Beni Okula Gönder Kampanyası’ ile ‘Düzce Cumayeri Mehmet Metin İlkokuluna’ bağışlanacak.


  Cavidan roman konusu
  Osmanlı’nın en cabbar dönemlerinde; ‘bakire ruhu ve bir başına kaldığı bedeniyle Françe topraklarında istihbarat yapan Egeli bir kızın ölümsüz mücadelesi... Cavidan; içinden bir türlü çıkamadığı geçmişini aydınlatmak için uğraş verirken, Osmanlı’ya olan inanç ve bağlılığını yüceltmek adına yaşadığı ömrünü; ‘hak indinde hak etmeye çalışıyor!

  Cavidan; içinde uyuyan ‘özlemleri ve aşkları’ uyandırırken, yalnız dünyasının derinliklerindeki ‘masumiyet dolu günlerini’ arıyor! Yürüdüğü yolda karşısına çıkan her mendebur vakaayı ‘ince zekası, cesareti ve onurlu kalbiyle aşan ‘Cavidan’, yüreğinde yaşattığı ‘inancı’ ile bizleri uzun ve heyecanlı bir arbedenin içine sokuyor! Yeni dünya düzeninin temelini teşkil eden 1500’lü yılların karanlığına girerken, ‘ruhumuzda köpüren sessiz duyguları’ da uyandıracağız!

  [​IMG]
   


Yükleniyor...