Captain Jack Kimdir Resimleri

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 21 Ekim 2012 tarihinde açılan konu


 1. Captain Jack Kimdir


  Captain Jack Kimdir Fotoğrafları

  Captain Jack Gore Verbinski tarafından yönetilen Walt Disney yapımı Karayip Korsanları film serisinde Johnny Depp tarafından canlandırılan kurgusal bir karakterdir.

  Serinin ilk filmi olan Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti ile tanındı, ardından devam filmi olarak Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı, Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu ve Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde filmlerinde yer aldı. Ayrıca Sparrow adına yazılmış bir çocuk kitabı bulunmaktadır; Karayip Korsanları: Jack Sparrow, bu kitapta Jack'in çocukluk dönemleri anlatılmaktadır. Aynı zamanda, karakter çok sayıda video oyununda yer edinmiştir: Disney's Pirates of the Caribbean Online gibi.

  Başlangıçta Sparrow, Will Turner'a (Orlando Bloom) rehberlik eden bir düzenbaz olarak tasarlandı, ama Johnny Depp, Jack Sparrow karakterinin ağırlığını değiştirmeyi başardı. Göz alıcı ve eksantrik yorumuyla, Pepe Le Pev ve Rolling Stones gitaristi Keith Richards'dan esinlenerek Jack'i oluşturdu ve Kaptan Sparrow bir kahramana dönüştü. Depp üçlemenin ilk filmindeki başarısıyla en iyi aktör olarak ilk Akademi Ödülü adaylığını aldı.

  Captain Jack Resimleri

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]