Cansu Dere Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda zamaneanne tarafından 7 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


  1. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda Türkiye 3. güzeli seçilen ve o yıldan bu yana profesyonel mankenlik yapan Cansu Dere, 1980 doğumludur.

    Cansu Dere 2000 yılında televizyon dünyasına girmiştir. Bazı çocuk, müzik, moda ve yarışma programlarında sunuculuk yapmıştır. Ve kimi reklam filmlerinde rol almıştır.

    Dere, Ezel dizisinde Eyşan rolü ile dahada ünlenmiştir , 2009 yılında Totally Spies:Casus Kızlar Her şey Nasıl Başladı? filminde Alex ve Mandy karakterlerini seslendirdi.

    2004 yılından itibaren dizi ve filmlerde rol almaya başladı. İlk olarak Metro Palas adlı dizide rol aldı. Ama dizi beklenilen ilgiyi görmedi ve sona erdi. Daha sonra Alacakaranlık adlı dizide Irmak Bozoğlu karakterini canlandıdı. 2006-2008 yılları arasında Sıla isimli dizide Mehmet Akif Alakurt ile birlikte başrol oynamıştır. Ayrıca 2006`da Kenan İmirzalıoğlu'yla birlikte rol aldığı “Son Osmanlı Yandım Ali adlı sinema filminin çekimleri gerçekleşti.Filmi 1 milyonun üstünde seyirci izledi. 2009 yılında Acı Aşk adlı filmde rol almıştır.

    Cansu Dere5. Cansu Dere6. Cansu Dere7. Cansu Dere8. Cansu Dere9.