Candy Crush Saga Nasıl Oynanır?

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 29 Ara 2013 tarihinde açılan konu

 1. Candy Crush Saga Oyunu Nasıl Oynanır?


  Candy Crush Saga Facebook sayfalarının vazgeçilmez oyunları arasında yer alamay devam ediyor.Facebook arkadaş listenize baktığınızda her 5 kişiden biri mutlaka bu eğlenceli oyunu oynuyordur emin olabilirsiniz.En azından benim arkadaşalrımın birçoğu bu oyunu oynamadan duramıyor.

  sandy-crush-saga.

  Oyun içindeki kolaylıklar

  Eğer 4 tane şekeri yanyana getirip patlatırsanız çizgili şeker oluşuyor bu çizgili şekerle diğer şekerleri patlatırsanız oyunun 1 sıra şekeri tamamen patlıyor. 2 tane çizgili şekeri patlatabiliyorsunuz ayrıca yukarıda siz bölüm atladıkça size sağlanan kolaylıklar var tekli şeker patlatma gibi bunları da kullanabiliyorsunuz.

  Akıllı telefonlar için geliştirilen ve en çok oynana oyunların başında gelen Candy Crush Saga isimli oyun bağımlılık yaratıyor. Bütün boş vakitlerini Candy Crush Saga oynayarak geçiren kişi sayısı oldukça fazla. Öyleki oyunun bağımlıları tarafından oyunun püf noktaları ve incelikleri keşfedildi.

  Candy Crush Saga belirli bir alışma döneminden sonra şu bölümüde geçeyim bırakırım dediğiniz ancak bırakamadığınız oyunlardan birisi.Oyunun amacı aynı renk ve desendeki şekerleri bir araya getirerek yok etmek ancak seviyeniz arttıkça bu olay zorlaşıyor.Oyunun belirli modları var

  Jöleleri Yok Et Modu :

  Bazı şekerler jöleyle kaplanmış oluyor o şekerleri diğer aynı renkteki şekerlerle bir ayara getirerek jöleleri patlatmanız gerekiyor.

  Zamana Karşı Modu :belirli bir zaman içerisinde sizden istenilen puanı elde etmeye çalışıyorsunuz

  Çikolata Mod : oyuna belirli sayıda çikolata ile başlıyorsunuz amaç çikolataları yok etmek çikolataların yanındaki şekerleri yok ederseniz çikolatalar patlar bütün çikolatalar bittiğinde bölümü geçmiş olursunuz ancak bir hamlede bir çikolata yok etmezseniz tekrar çikolatalar türeyecektir.

  sandy-crush-saga.