Candy Crush Hakkında Bilgi

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 22 Eylül 2013 tarihinde açılan konu  1. Facebook sayfalarında oldukça fazla rağbet gören bir oyun candy crush Büyükler ve çocuklar tarafından keyifle oynanan eğlenceli Facebook oyunlarındna birisi candy crush peki bu oyun nasıl oynanır oyunun amacı nedir candy crush hakkında sizlere fikir edinmeniz için kısa bilgiler hazırladık oyunu daha eğlenceli oynayabilmeniz için oyun hakkında bilgi edinmeniz çok işinize yarıyacaktır.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/candy-crush-98145.jpg]candy-crush-98145[/IMGALT]

    Candy Crush Saga facebook ta oynanan bir tür puzzle ve beceri oyunudur. Candy Crush Saga Facebook’ta ya da IOS veya Android işletim sistemleri üzerinde de oynayabilirisiniz.

    Oyunun amacı şöyle:Candy Crush’ta amaç, oyun çerçevesi içindeki farklı renk ve gruptaki nesnelerden benzer olanları en az üçerli olacak şekilde yan yana zincirler haline getirmek ve bunları patlatarak puan kazanmak işte oyunun amacı ayrıca oluşturulan zincir ya da gruplar ne kadar çok aynı öğeden içerirse alınan puan da o kadar yüksek olacaktır.

    Oyuncu nesneleri yan yana getirebilmek için nesneleri her seferinde bir kez sağa sola ya da yukarı aşağı hareket ettirebilirsiniz Oyun belli bir zamanda belli bir skora ulaşma hedefini içermektedir. Oyuncu verilen sürede level için istenen puana ulaşmalısınız.