Candy Crush Android Hile

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 22 Eylül 2013 tarihinde açılan konu


  1. Candy Crush ilk olarak facebook’da sık sık karşılaştığımız sonrasında flash oyun olarak oynanmaya başlanan bir oyun. Candy Crush Saga Android ve Ios kullanıcıları içinde 2013 yılının başlarında piyasaya sürülmüştü.Büyük beğeni topladı ve çok hızlı bir şekilde yayılmayı başardı.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/candy-crush-saga-can-hilesi-10376.jpg]candy-crush-saga-can-hilesi-10376[/IMGALT]

    Şeker oyunu son derece zevkli bir oyun 300+ bölümden oluşan bir oyun ve bu sürekli artıyor. Candy Crush Oyununda bu sefer bizi geçemediğimiz oyunlarda tekrar can yüklemek için dakikaklarca beklemniz gerekmektedir.

    Aslında beklemenize hiç gerek yok biliyormusunuz çünkü bunu yapmanın çok basit bir yolu var.Candy Crush Saga Can hilesi can için beklememize gerek kalmadan oyuna devam etmemizi sağlar.Bunun için yapmanız gereken şey çok basit bunu öğrendiğinizde siz bile şaşıracaksınız bu kadar basit olduğuna evet bunun için yapmamız gereken şey sadece telefonumuzun saat ayarlarıyla oynamanız olacaktır.Candy Crush Saga Can Alma için telefonunuzun Ayarlar bölümünden Tarih ve Saat ayarlarına girin.Ardından Otomatik Tarih ve Saat , Otomatik Saat Dilimi karşısındaki işaretlemelerini kaldırın.Daha sonra bulunduğumuz saatten 3-4 saat ileri alın.Oyuna tekrar başladığınızda artık dakikalarca beklemek zorunda olmadığınızı göreeksiniz.