Canan Dizisi Gamze Özçelik Kimdir, Canan

'Popüler Diziler' forumunda anniccha tarafından 9 Ocak 2011 tarihinde açılan konu


 1. Canan Dizisi Gamze Özçelik Hayatı

  [​IMG]

  26 Ağustos 1982 yılında İstanbulda doğdu.

  Maltepe Anadolu Lisesi ve Bilgi Üniversitesinde eğitimini tamamladıktan sonra, 1999′da Elite Model Look 4. sü, 2000′de Kanal D 2. güzeli seçilmiş ama bir hayır defilesi dışında podyuma çıkmamış, oyunculuğa ağırlık vermiştir.

  Popstar isimli yarışma programında sunuculuk yapmış ve tüm Türkiyenin beğenisini kazanmıştır.

  2005 yılı içinde cep telefonu kamerası ile gizlice çekilen görüntüleri nedeniyle yıl içinde Google Türkiyede en çok aranan isim olmuştur. Bu görüntülerin tecavüz olduğu adli tıp tarafından kanıtlanmış ve zanlı Gökhan Demirkol 10 yıl hapis istemiyle yargılanmıştır.

  Bu zor günlerinde en çok işine sığınmış ve Seni Seviyorum isimli tiyatro oyununda oynamıştır.

  Ardından “Arka Sokaklar isimli polisiye dizide oynamış ve dizi büyük beğeni kazanmıştır. Gamze Özçelik verdiği hukuk mücadelesinin peşini bırakmamış ve tecavüzcü eski sevgilisini 8 yıllık cezaya mahkum ettirmiştir.

  Herzaman Türk adaletine güvendiğini belirterek ve veridiği mücadelede haklı olduğunu kanıtlayarak tekrar insanların sevdiği oyuncu olarak ekranlarda başarılarını imzalamaktadır.

  Buzda Dans, Popstar, Türkstar gibi başarılı yarışma programlarının sunuculuğunu üstlenmiş ve birçok özel gecenin sunumunu yapmıştır.

  [​IMG]

  Filmleri

  Hırsız Var! 2004

  Dizileri

  Eyvah Kızım Büyüdü 1998
  Cinler ve Periler 2001
  Tatlı Hayat 2001
  Serseri 2003
  Savcının Karısı 2005
  Arka Sokaklar 2006

  Tiyatro Oyunları

  Seni Seviyorum 2006

  [​IMG]