Can Bonomo kimdir

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 10 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. Can Bonomonun Yaşamı
  Can Bonomo Hakkında Kısaca Bilgi

  İzmirli Can Bonomo, müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. Can Bonomo Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul'da devam etti. 17 yaşında İstanbul semalarına açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı. Bilgi Üniversitesi'nde Sinema-Televizyon Bölümü'nde okudu.

  Can Bonomo Iisede gitar çaIdı, grupIar kurdu, Can Bonomo kendi şarkılarını söyIedi. Sinema okurken eğIenmek için kısa fiImIer çekip internete koydu.Can Bonomo Radyo programcılığı yaptı.Can Bonomo Bütün bu hiperaktifIiği ve çok yönlülüğü sonunda meyvesini verdi. Hem Meczup adında bir aIbüm çıkardı hem de +18 dizisinde başrol oynadı.

  Can Bonomo 24 yaşında İzmirde yıllarca biriktirdiği enerjisini İstanbuIa boşaltmaya karar verdi. BiIgi Üniversitesinin sinema böIümünde okurken oyuncuIuğu ve yönetmenIiği öğrendi. Ödevleri için okuldan kamera kiralayıp film çekti, hatta vakit varsa eğIenmek için 5-6 tane daha kısa fiIm çekip internete koydu.

  Yaklaşık iki yıllık hummalı bir hazırlıktan sonra da Ocak 2011'de Can Saban'ın yapımcılığı ile ilk albümü "Meczup"u yayınladı. Can Bonomo ve ilk göz ağrısı "Meczup", 24 Ocak'ta Babylon'da düzenlenen bir geceyle dinleyicileriyle buluştu.

  Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek 57. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Can Bonomo temsil edecek.

  [​IMG]
   


Similar Threads: Bonomo kimdir
Forum Başlık Tarih
Biyografi Can Bonomo Kimdir Kısaca 9 Eylül 2012
Biyografi Can Bonomo Kimdir? Kısaca 29 Ocak 2011
Biyografi Can Bonomo Eurovision Dereceleri ne olur 14 Ocak 2012
Biyografi Can bonomo dövmelerinin anlamı 14 Ocak 2012
Biyografi Can Bonomo Nun Sevgilisi 13 Ocak 2012