Can Bonomo İlluminati işareti için ne dedi

'Haberler' forumunda Elfida tarafından 25 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Geçtiğimiz Perşembe günü Müzik otoriteleri tarafından beğenilen şarkıdan çok, Bonomonun şarkı sonunda ellerini başının üstüne kaldırarak yaptığı üçgen şeklinde işaret konuşuldu. Daha önce Eurovisionda birincilik alan Sertap Erener için de aynı şey söylenmişti.

  Yaptığı müzikle konuşulmayı hakeden Can Bonomo şarkı sonunda yaptığı bu işaretle gündeme gelince menajeri Ece Çelebioğlu, “Bu iddialar zırvalık, saçmalık. Çalışılmış bir şey yok. Yapılan hareketin özel bir anlamı da yok. Can, hep dans ettiği gibi dans ediyor. Devlet, TRT kendisi görevlendirdi, o da işini yapıyor. Bize garip garip sorular soruluyor. Garip yakıştırmalar yapılıyor. Biz, müziğimizle anılmak istiyoruz. Orada çalışılmış, özel bir mesajı olan, özel bir hareket yoktu.

  Can, her zaman nasılsa orada da öyleydi. Vermek istediği herhangi birmesaj yoktu. Bu tür yakıştırmalar şevkimizi kırıyor. Biz kendimize güveniyoruz. İnşallah alnımızın akıyla bu işten çıkarız. Alacağımız güzel bir sonuçla işte o zaman birmesaj vermiş oluruz." dedi

  Peki ne demek bu üçgen yani illuminati işaretinin anlamı

  illuminati Nedir: Latince kökenli olan Illuminati kelimesinin Türkçe'deki karşılığı 'aydınlanmış'.. Tarihteki adıyla Bavyeralı Illuminati, Rönesans döneminde 1 Mayıs 1776'da kurulmuş gizli bir cemiyet. Modern Illuminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket eden, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir topluluktur. Bazı komplo teorisyenleri, İlluminati üyelerini ışığın insanları ya da aydınlanmışlar olarak tanımlıyor.
   
 2. Cevap: Can Bonomo İlluminati işareti için ne dedi

  bu ne oldu artik yaaa nereye baksan o illuminati bu illuminati