Can Bonomo Eurovision'dan ayrıldı mı?

'Haberler' forumunda Blizzard tarafından 22 Mart 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  Can Bonomo Eurovision şarkı yarışmasından çıkarıldı iddiası

  2012 yılında Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek olan Can Bonomo'nun bugün bazı çevrelerden gelen şok bir haberle, Bakü'de yapılacak olan Eurovision şarkı yarışmasından çıkarıldığı konusu gündeme bomba gibi düştü.

  Bu konu hakkında TRT henüz bir basın açıklaması yapmazken, Can Bonomo'nun yakın çevresi bu kararın kendisi tarafından değil, resmi kurumlar tarafından alındığını belirtti.

  Can Bonomo, internet sielerine düşen bu haberi kendi resmi sitesinden duyurmadı, ancak yakın çevresine "nedenin ne olduğunu tahmin ettiğini" söyledi. Kendisine ulaştığımız Can Bonomo konuyla ilgili üzgün olduğu ve henüz konuşmak istemediğini, TRT 'nin konuya açıklık getirmesi gerektiğini, ancak bundan sonra konuyla ilgili açıklama yapabileceğini belirterek suskunluğunu korudu. Yetkili kurumların bugun akşam saatlerinde bir açıklama yapması bekleniyor.

  msn.com​
    2. Cevap: Can Bonomo Eurovision'dan ayrıldı mı?

  Kişi Türk'üm dedikten sonra insanlar neden Yahudi mi değil mi tartışmasına giriyor ki? Ne zaman aşılacak bu ayrım merak ediyorum doğrusu..
  Twitter'dan takip ettiğim kadarıyla Can Bonomo'nun yarışmadan ayrıldığı yok. Zaten ayrılması büyük saçmalık olmaz mı?:f20:
    3. Cevap: Can Bonomo Eurovision'dan ayrıldı mı?

  Bencede zaten böyle saçma bir sebeple çıkarıldığı haberi doğrulanırsa insana demezler mi en başta aklınız nerdeydi madem diye...
  Böylesi kötü bir şakayı kim yapar bilmiyorum ama konunun alını araştırmaya devam ediyoruz.
    4. Cevap: Can Bonomo Eurovision'dan ayrıldı mı?

  Evet haber kesin olarak yalanlandı
  Can Bonomo Bakü'ye gidiyor :f118:
    5. Cevap: Can Bonomo Eurovision'dan ayrıldı mı?

  Doğru olan da buydu zaten:f196: