Cameron Diaz Kimdir Resimleri

'Biyografi' forumunda Aderito tarafından 14 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. Cameron Diaz Hayatı Resimleri


  Cameron Diaz 30 Ağustos 1972 yılında Kaliforniya San Diego'da doğdu. Küba-Amerikan bir baba ile İtalyan ve Alman ırkından gelen yerli bir ABD'li annenin kızı olan Cameron, 16 yaşında Hollywoodda bir partide tanıştığı fotoğrafçı sayesinde Elite Model Ajansı ile bir anlaşma imzaladı. Modellikteki başarısı Japonya, Avustralya, Morocco ve Pariste çalışmaya, Mademoiselle ve Seventeen gibi dergileride resimlerinin çıkmasına ve Calvin Klein, Coca Cola ve Levis gibi büyük şirketlerin reklam kampanyalarında rol almasına neden oldu. Oyunculuk deneyimi hiç olmamasına rağmen filmdeki yardımcı oyuncu rolü denemelerine katılması sağlandı. 12 kez geri çağrıldıktan sonra kadın başrol oyuncusu Tina Carlyle rolünde oynaması kararlaştırıldı.

  [​IMG]


  Güzel oyuncu Cameron Diaz Tom Cruise ve Penelope Cruz ile birlikte rol aldığı "Vanilla Sky"da New York'lu yayıncı David Aames'e aşık Julie Gianni rolünde izleyici karşısına çıktı. Daha sonra Leonardo DiCaprio ve Daniel Day-Lewis birlikte New York Çeteleri Fi lminde rol aldı.
  Ateşli ve Tatlı
  Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz la hayranlarının karşısına geçti
  Şrek 2 ile tekrardan sinemaya döndü daha sonra
  Yerinde Olsam
  Tatil
  2007 de beklenen film olan Şrek 3 le gösterime girdi film sadece Americada 6 Haftada 300 Milyon Dolar ı aştı ve büyük bir başarıya imza attı.


  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]