Call of Duty:World at War Multi

'Oyun Bölümü' forumunda By RiZeLi tarafından 25 Aralık 2009 tarihinde açılan konu


 1. Tüm zamanların en popüler çoklu oyuncu oyunlarından biri olan Call of Duty: World at War hayranlarını yeni haritalar bekliyor.
  Kuzey Amerika’da bugünden itibaren Microsoft Xbox 360 için Xbox LIVE® Marketplace üzerinden 2000 Microsoft Puanı, PlayStation®3 için ise PlayStation®Store üzerinden $24.99’a temin edilebilecek olan, Treyarch ve Activision'ın hazırlamış olduğu paket, üç Zombi ve dokuz çoklu oyuncu haritası içeriyor.

  “Nightfire” haritasında savaşın acısını hisseden Berlin’de çarpışın, “Banzai’ haritasında ormanlar ve şelalerle boğuşun ve “Battery” haritasında adanızı savunmaya çalışın. "Verruckt" (Zombie Asylum), "Shi No Numa" (Zombie Swamp) ve "Der Riese" (Zombie Factory) haritalarında zombiler ve cehennem tazıları sizleri bekliyor.

  Perks-a-Cola makineleri, Maymun Bombaları ve güçlü Wunderwaffe DG-2 ile zombi saldırılarına karşı hayatta kalmaya çalışın

  Paketin dağıtımına Xbox LIVE üzerinden dünya çapında, PlayStation 3 sistemi için ise Amerika ve Kanada’da bugün başlanıyor. PlayStation 3 sistemi için Avrupa dağıtımı ise 7 Ocak’ta başlayacak.

  Call of Duty: World at War ESRB tarafından "M" (Yetişkin), PEGI tarafından 18 ve BBFC tarafından Yoğun Şiddet, Argo, Kan ve Vahşet sebebiyle 15 ile sınıflandırılmıştır.

  kaynak