Çağla Kubat Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda Masal tarafından 7 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

 1. Çağla Kubat Hayatı ve Fotoları


  Çağla Kubat Biyografisi


  Türk manken, fotomodel, oyuncu ve rüzgar sörfçüsü.

  [​IMG]

  16 Kasım 1979 İzmir doğumlu. 1997 yılında İtalyan Lisesinden birincilikle mezun oldu. ÖSYM sınavında ilk 500e girerek İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümüne kaydoldu. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Miss Universe dünya güzellik yarışmasına Türkiye güzeli olarak katıldı ve ikinci oldu. Aynı zamanda, 2003 yılında Çeşmede düzenlenmiş olan IFCA Avrupa Slalom Şampiyonasını kazanmış şampiyon bir sörfçüdür. Olimpiyatlarda sörf dalında Türkiyeyi temsil etmeyi planlamaktadır.

  Sörfün yanısıra snowboarding, wakeboarding, rollerblading, binicilik ve dalgıçlık yapmakta, tenis oynamaktadır. Türkçenin yanısıra iyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

  Kubat, sörfün yanı sıra snowboarding, wakeboarding, rollerblading, binicilik ve dalgıçlık yapmakta, tenis oynamaktadır. Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi eski sporcusudur.

  Eski İçişleri Bakanı Ferit Kubat'ın torunu olan Çağla Kubat, günümüzde, Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde başrolde Elif Komiser karakterini canladırdı.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]