çağatay ulusoy özel hayatı

'Medya Bölümü' forumunda YAREN tarafından 15 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. çağatay ulusoy un sevgilisi varmı,çağatay ulusoy un özel hayatı,çağatay ulusoy un sevgilisi kim,çağatay ulusoy un sevgilisi

  [​IMG]

  Genç kızların yeni sevgilisi Çağatay Ulusoy kendisinden tam 15 yaş büyük Selin boronkay ile birlikte..


  Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un, kendisinden 15 yaş büyük olan sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

  Sürpriz aşk magazin gündemine bomba gibi düştü. 21 yaşındaki Çağatay Ulusoy'un, kendisinden tam 15 yaş büyük Selin Boronkay ile birliktelik yaşadığı ortaya çıktı.

  BÜYÜK AŞK YAŞIYORLAR

  İki yıldır Selin Boronkay'ın sahibi olduğu 'S Management' adlı ajansa bağlı olarak mankenlik yapan Çağatay Ulusoy ile Boronkay arasındaki iş ilişkisi kısa sürede aşka dönüştü. Sosyetenin tanınmış ailelerinden Boronkaylar'ın kızı olan Selin, daha önce kendisinden yaşça bir hayli küçük olan şarkıcı Onur ile de aşk yaşamıştı.

  magazinhaber
    2. Cevap: çağatay ulusoy özel hayatı

  Cağatay Ulusoy un Hayatı


  Bu yazımızda sizlerle Çağatay Ulusoy un hayatı ve kim olduğunu paylaşacağız. Ayrıca yazımızda Çağatay Ulusoy un resimlerinide görebilirsiniz.

  Yazımzıda Çağatay Ulusoy un hayatı, Çağatay Ulusoy un resimleri ve bugüne kadar Çağatay Ulusoy un katıldığı projeleri görebilirsiniz. Evet şimdi Çağatay Ulusoy kimdir?
  Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 yılında İstanbul ‘da doğmuş. Ancak şunuda söyleyelimki bu tarih kesin değil. Çağatay Ulusoy a asıl ününü kazandırmış olan olay ise 2010 Best Model yarışmasında birinci olması. Zaten o günlerden itibaren Çağatay Ulusoyun hayatının değişeceği kesindi... Çağatay Ulusoy ayrıca 1.90 boya sahip. Şu anda ise İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümünde okumakta.  Şu andada bildiğiniz gibi Adını Feriha Koydum dizisinde Emir karakterine can vermekte. Ve şundan emin olunki Çağatay Ulusoy ileride mutlaka çok daha önemli başarılı işlere imza atacak.


  KAYNAK: Cağatay Ulusoy un Hayatı Kimdir