Buz İle Güzelleşin!

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 20 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu


 1. Buz Küpleri İle Güzelleşin!


  Buz ile güzelleşmeye ne dersiniz bayanlar.Buz küpleri güzelliğinize güzellik katacak deseler inanırmıydınız yazımızı okuduktan sonra buna inanacaksınız ve güzelleşmek için elinizden buzu düşürmiyeceksiniz.Buz deyip geçmeyin, yeri geldiğinde bir küp buz güzelliğinizin kurtarıcısı olacak.

  Buz küpü ile yapabileceğiniz birkaç cilt bakımı önerileri;

  Buz sivilce küçültür.Üzerine buz tuttuğunuz takdirde sinir bozucu bir sivilceyi küçültebilirsiniz. Buz, iltihabı azaltır ve sivilceden kaynaklanan ağrıyı dindirir. Buz küpünü kilitli bir poşete koyun ve beş yada on dakika aknenin üzerinde gezdirin.Makyaj yapmadan önce cildinizde buz gezdirin özellikle geniş gözeneklerin üzerinde buz küplerini gezdirin bu yöntem gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayacaktır.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/buzla-gelenguzellik-49984.jpg]buzla-gelenguzellik-49984[/IMGALT]

  Cildinizi aydınlatmak içinde buz küplerinden yararlanabilirsiniz.Buz küplerini yüzünüzde gezdirdiğiniz zaman cildinizi canlandırır.Göz altındaki şişkinlikleir giderir.Uykusuz bir gece sonraısnda gözlerinizdeki şişkinliğini buz ile hafifletebilirsiniz.Bir tülbentin içerisine koyduğunuz buz küplerinizi gözleriniizn üzerinde tutun.Ayrıca siyah çay ile hazırladığınız buz küpleride gözlerinizin şişkinliğine çok iyi gelecektir.