Büyük Beden Elbise Nerden Alınır

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 22 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. Büyük Beden Elbiseleri Bulunan Yerler
  Büyük beden kıyafetler nereden alınır

  Türkiye'de de Batı ülkelerinden olduğu gibi yaşam standardlarının iyileşmesi, hizmet sektörünün yaygınlaşmasıyla Büyük Beden'e olan ilgili de artıyor. İnsanlar daha rahat koşullarda daha az hareket ederek ofis içinde çalışma koşulları, otomobil kullanımının yaygınlaşmasına paralel olarak Büyük Beden Kadın Erkek Giyime olan talep artıyor.
  Büyük Beden kıyafet bulma konusu da ayrı bir dert insanlar için. Bus sayfada Büyük Beden Giyim, Battal Beden de dediğimiz kıyafetleri nerelerden nedinebileceğinizi, hatta online olarak sipariş verebileceğiniz firmaları tanıtacağız.

  Elbette moda dünyası Sıfır Beden'den ibaret değil. Kim demiş, herkes 34-36 beden olmak zorunda diye? Buna mukabil 44 beden ve üzeri için çalışan tekstil firmaları da var. Kaç beden olduğunuzun önemi yok, beden ölçünüze uygun kıyafetler seçmeye bakın siz. Ve aynı zamanda doğru kıyafetlerle daha zarif ve ince görünebileceğinizi unutmayın. Peki, Büyük Beden Erkek ve Büyük Beden Kadın kıyafetler nerede satılıyor?

  Büyük Beden Kıyafet Nerelerden Alınır?Hemen bu konuyla ilgili sizlere özel hazırladığımız konumuza geçiyoruz büyük beden markalarını bulabileceğiniz yerleri sizlerle paylaşıyoruz..

  1) Faik Sönmez

  Faik Sönmez, 195'den bu yana, 40 beden ve üzeri kadınların modayı kendilerine uyarlayıp içinde kendilerini mutlu ve 'trendi' hissedebilecekleri, günün çizgilerini taşıyan modeller üretiyor. Her dönem klasik olabilecek giysiler de 'şıklık', 'sadelik', 'detaya gösterilen özen' ön plana çıkıyor.

  "Biliyoruz ki, büyük bedende de birçok seçenek olmalı ve büyük beden kadınlar vücutlarını gizleyen sıradan giysilerle değil; düşünülmüş,uğraşılmış ve severek hazırlanmış giysilere sahip olabilmeliler."


  2) Marks&Spencer

  İngilizlerin ünlü giyim markası Marks&Spencer'da 7'den 70'e herkes ihtiyacı olan kıyafeti bulabilir. Ülkemizde 22 bedene (52) kadar kıyafet satan markanın bazı ürünlerinde 24 bedene de (54) rastlamak mümkün. Üstelik büyük beden iç çamaşırları da bulunuyor.

  3) Foli

  1986 yılında "Moda dar kalıplara sıkıştırılamaz" sloganıyla tekstil sektörüne adım atan Foli, o tarihten bugüne modanın içinde. Kendine güvenen, feminen ve başarılı kadını simgeleyen Foli, 44 ile 60 beden arası ölçülere sahip, giydiklerini kendine yakıştırmayı isteyenlerin markası...

  4) Sumak

  1955 yılından bu yana moda dünyasının içinde olan Sumak XL Fashion, 44-54 beden kadın giyiminde, günlük giyimden abiye giyime kadar geniş bir yelpazeye hitap ediyor.

  5) Evans

  İngiltere'nin en sevilen büyük beden markalarından biri olan Evans, koleksiyonlarında "44 beden ve üzeri feminen şıklık" ilkesini temel alıyor. Günün modasını yansıtan koleksiyonlar, büyük beden kadınlar için şık ve kadınsı tasarımlar sunuyor. Evans'ta abiye giysiler, günlük giyim, iç çamaşırı ve aksesuar gibi bir çok seçenek bulunuyor.


  6) C.C.C. Christine Cotton Club

  1987 yılında Christine Şenol tarafından kurulan Christine Cotton Club, büyük beden ve abiye alanında önde gelen firmalardan biri.

  7) İkiler

  1989 yılında kurulan İkiler, 54-56 bedene kadar üretim yapıyor. Çok çeşitli ve renkli kıyafetler tasarlayan firma, online alışveriş imkanı da sunuyor. Pantolon, etek, şort, bluz, ne ararsanız var...

  8) Think+

  Think+, büyük beden bayanlara farklı kıyafetler sunmak için yaratılmış bir giyim markasından ibaret değil. Think+, artı düşünenlerin ya da bir başka deyişle beden veya ölçü tanımadan hayata güvenle bakmaya hazır olanların buluşma noktası aynı zamanda.

  Bu özel buluşmanın arkasında yer alan mesaj son derece açık: Büyük beden bir kadın da, diğer tüm bayanlar gibi güzel gözükebilir, kendi ile mutlu olabilir, işinde hedeflediklerine ulaşabilir, çevresinde saygınlık uyandırabilir, hayalini kurduğu aşkı bulabilir, mutluluğu tadabilir, her an ve her yerde kendi gibi olabilir!

  Sadece online olarak hizmet veren think+, 52 bedene kadar kıyafet tasarlıyor. Bu sitede, spor giyimden, hırka/yeleğe kadar sonsuz çeşitte giysi bulmak mümkün.


  9) Ridade Genç Büyük Beden Mağazaları

  Müşterilerine kalite ve şıklığı birarada sunan Ridade Genç Büyük Beden Mağazası spor giyimden kalsik giyime; günlük giyimden abiye giyime kadar her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

  44 bedenden 56 bedene kadar olan tüm bayanların rahatlıkla istedikleri ürünlere ulaşabileceği mağazaları ve online alışveriş sitesi ile bayanların hizmetinde.
  [​IMG]
   


Similar Threads: Büyük Beden
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Büyük beden mezuniyet elbiseleri 19 Mayıs 2016
Kadınların Dünyası Büyük beden abiye elbise modelleri 2016 18 Mayıs 2016
Kadınların Dünyası 2016 Büyük Beden Gece Elbiseleri, Abiyeler 18 Mayıs 2016
Kadınların Dünyası Büyük Beden Şıklık Tüyoları 25 Şubat 2012
Kadınların Dünyası Büyük Beden Bayan Giyim İstanbul 25 Ekim 2011