Burcuna göre Patronla anlaşmanın yolları

'Kadınların Dünyası' forumunda YAREN tarafından 15 Haziran 2009 tarihinde açılan konu


 1. Huzurlu çalışmanın en önemli faktörlerinden biri patronla iyi geçinmektedir.İşte astrologların yorumuyla burcuna göre patronların özellikleri ve iyi anlaşmanın yolları..
  [​IMG]
  Patronunuz Koç burcu ise, Asla hatasını düzeltmeyin çaktırmadan kendisinin bulmasını sağlayın. Ben biliyorum havalarına girmeyin, sinirliyken gözüne ilişmeyin.

  Patronunuz Boğa burcu ise, Güvenini sarsmayın, ilişkilerini güven üzerine kuran boğa insanı, özellikle de patron konumundaysa çalışanına güvenmek ister.


  Patronunuz İkizler burcu ise, Yalan söylemeyin. Gayet zeki olduğundan, yalanı hemen anlar. Hızlı olun, sabırsız ikizler yavaş elemandan nefret eder. Yenilikçi düşünün.


  Patronunuz Yengeç burcu ise, Ailesiyle ilgili önemli günleri ona mutlaka hatırlatın. Çalışırken asla rahatsız etmeyin. Prim, zam gibi isteklerde bulunurken en mutlu anını kollayın.


  Patronunuz Aslan burcu ise, İşiniz var demektir. Egosunu incitecek minicik bir kırıntıdan bile kaçının. Masadaki düzenini değiştirmeye kalkmayın. Gürlediğinde kaçın. Onun gibi bir patronunuz olduğu için ne kadar gurur duyduğunuzu dile getirin.


  Patronunuz Başak burcu ise, Sistemsiz ve dikkatsiz davranmayın. Başak patronu sinirli olur. Gözü üzerinizde olacaktır. Hatalarınızı ortaya çıkarabilir. Detaylara önem verin. Masanızın üstünün derli toplu olmasına dikkat edin.


  Patronunuz Terazi burcu ise, Bakımsız olmayın. Çevrenizdekilere adil davranın. Siz onun işlerini pratikleştirmek için oradasınız, ondan hızlı olmasını beklemeyin.


  Patronunuz Akrep burcu ise, Gizli işler çevirmeye kalkışmayın, burnunun sizden çok daha iyi koku aldığını unutmayın.


  Patronunuz Yay burcu ise, Yanlışlıkla onunla rekabete girmeye kalkmayın. Harcar sizi. Çözümsüzlük yaratmayın. Sinirine dokunmayın. Hoş bunun için yapılacak pek bir şey yok. Açıkçası, insan ilişkilerinde son derece başarılı yaylar, zaman zaman bir kişiye takarlar.


  Patronunuz Oğlak burcu ise, Herşeyi yapın ama asla zam istemeyin. Çalışkan olun. Zamanında işlerinizi bitirin. Kurallara bağlı kalın. Disiplinli çalışmaya özen gösterin.


  Patronunuz Kova burcu ise, Sizi özgür bıraktı diye işin suyunu çıkartmayın. Arkadaşınız gibi gözükse de, unutmayın o bir patron.


  Patronunuz Balık burcu ise, Merhametinden yararlanmayın. Onun hayrına bile olsa pinti olmayın.
    2. Cevap: Burcuna göre Patronla anlaşmanın yolları

  Patronunuz Akrep burcu ise, Gizli işler çevirmeye kalkışmayın, burnunun sizden çok daha iyi koku aldığını unutmayın.

  :) teşekürLer Yaren abLa :D
   


Similar Threads: Burcuna göre
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Çocuğunuzu Burcuna Göre Yetiştirin 28 Mayıs 2010
Kadınların Dünyası Burcuna göre bebeğiniz 4 Ocak 2009
Kadınların Dünyası Boğa Burcuna Ne Hediye Alınır? 23 Aralık 2012
Kadınların Dünyası Burçlara göre zayıflama yöntemleri 19 Ocak 2016
Kadınların Dünyası Burcunuza göre uğurlu gününüz hangisi? 17 Mart 2014