Burçların Yaka Silktiren Özellikler

'Kadınların Dünyası' forumunda By_TuaL tarafından 20 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu


 1. BURÇLARIN YAKA SİLKTİREN HUYLARI

  [​IMG]

  KOÇ: Sana kalsa dünyada herkes aptal, bir sen akıllı! Millete öğütler verip ukalâlık taslar, önüne yemek koysan beğenmez. Allah düşmanların başına vermesin...

  BOĞA: Sen ayrı bir panel konususun. Kafayı iş yapmakla bozmuşsun, sanki dünyayı sen kurtaracaksın! inatçı mı inatçı, dik kafalı... Komünizm bitti kardeşim!

  iKiZLER: Sen hızlı ve pratik düşünebiliyorsun ama kendinden çok şey verip karşın-dakinden az şey bekliyorsun, yani akıllı geçinme! Ayrıca çoğu şizofrenin de ikizler burcundan çıktığı söyleniyor, bilgine...

  YENGEÇ: Sen sempatik ve başkalarının problemleriyle ilgilenir görünmeye çalışan son derece yapmacık birisin. Ama biz bu sahte şirinlik numaralarını yemeyiz. Bu arada akıl hastanelerindekilerin %90'ınm yengeç burcu olduğu söyleniyor. Haberin olsun!

  ASLAN: Sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et Millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok. Tenkide hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası... Sen kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını duvarı seyrederek geçir bakalım.

  BAŞAK: Sen pek aklı başında otoriter biri olduğun için dağınıklığı sevmezsin değil mi? Ama senin her tarafı didik didik kontrol etme huyundan millete fenalık geldi! Gayet soğuk, ruhsuz tipsin maalesef. Zaten telefon görüşmesi yaparken uyuyakalabilen birinden başka ne beklenir ki?

  TERAZi: Sen sanatçı ruhlu olduğun için apayrı saçma bir boyutta yaşıyorsun. Böyle aklı bir karış havada gezen adamın iş bulması pek muhtemel değil, ömrünün sonuna kadar aylak aylak gezersin, sonunda da her büyük sanatçı gibi "Kimse beni anlamadı!" diye çıldırırsın, yarım aklın da gider.

  AKREP: Sen hele sen! Tuhafların içinde en tuhaf olan! içten pazarlıklı, kıskanç, ahlâk anlayışı sıfırın altında! Çoğu Akrep'in eninde sonunda korkunç bir cinayete kurban gittiğini duymuş muydun?

  YAY: Sen herşeyin iyi tarafını gören şen şakrak bir tipsin, kendini buna alıştırmışsın ne de olsa; yeteneksizliğini ve talihsizliğini başka türlü örtemezsin değil mi? Seni adam yerine koyup bu kadar yazanda kabahat..

  OĞLAK: Sen tutucu ve risk almaktan kaçan birisin. Böyle biri dünyada ne diye yer işgal eder ki! Şöyle bir etrafına bak bakalım, hangi kayda değer insanın Oğlak burcundan çıktığı görülmüş?

  KOVA: Sen güya çok atak birisin ya, birşeyi elde etmek için her türlü yalanı söylüyorsun. Ama yalanı bile beceremiyorsun. Aynı hataları döne döne yapıyorsun, çünkü kafan almıyor. Ne sinirleniyorsun? Doğruları söyleyince kabahat oluyor değil mi?

  BALIK: Maşallah, senin hayal gücün pek gelişmiştir. Devamlı FBI'dan, ClA'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne sonunda kafayı yiyeceksin. Ama sen en iyisi hayallerinle baş başa kal, nasılsa arkadaşlarının arasında en ufak bir dikkat çeken tarafın yok. Kendine güveni olmayan öyle sessiz sedasız bir tipsin işte..


  DİPNOT:
  (Sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et Millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok. Tenkide hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası... Sen kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını duvarı seyrederek geçir bakalım.)
  Kimlikteki burcum :f106: allahtan bir burcum bile yok :f106::f106: burcu olanlar yüzleşin hadi burçlarınızla:f30:
    2. Maşallah, senin hayal gücün pek gelişmiştir. Devamlı FBI'dan, ClA'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne sonunda kafayı yiyeceksin. Ama sen en iyisi hayallerinle baş başa kal, nasılsa arkadaşlarının arasında en ufak bir dikkat çeken tarafın yok. Kendine güveni olmayan öyle sessiz sedasız bir tipsin işte..

  Arkamda FBI mı var yoksa saklayın benii..:f73:

  Kılık değiştireyim bari..:)

  Bak gördünüzmü ben hep derim bu forumun en sessiz sedasız suya sabuna dokunmayan ağzı var dili yok üyesi benim diye inanmazsınız Tualde ispatlamış teşekkürler arkadaşım..:f40:
    3. BALIK: Maşallah, senin hayal gücün pek gelişmiştir. Devamlı FBI'dan, ClA'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne sonunda kafayı yiyeceksin. Ama sen en iyisi hayallerinle baş başa kal, nasılsa arkadaşlarının arasında en ufak bir dikkat çeken tarafın yok. Kendine güveni olmayan öyle sessiz sedasız bir tipsin işte..


  Tual bu neeeeee :f196::f31::f75:

  Bilmem anlatabildim mi? :f20:
    4. BAŞAK: Sen pek aklı başında otoriter biri olduğun için dağınıklığı sevmezsin değil mi? Ama senin her tarafı didik didik kontrol etme huyundan millete fenalık geldi! Gayet soğuk, ruhsuz tipsin maalesef. Zaten telefon görüşmesi yaparken uyuyakalabilen birinden başka ne beklenir ki?


  benmi telefon görüşmesi yaparken uyuyakalıyormuşum hıhh :f42:
  hiçde bile asla uyumam sadece esnerim :f116::f116:
  didikleme kısmı doğru azıcak ama ben bu burçlara oldum olası inanmam zaten :f61:

  :f117:Tual gözünüze ne oldu çok garip sanki morarmışmı ne kesin hazan yapmıştır :D:D
    5. KOVA: Sen güya çok atak birisin ya, birşeyi elde etmek için her türlü yalanı söylüyorsun. Ama yalanı bile beceremiyorsun. Aynı hataları döne döne yapıyorsun, çünkü kafan almıyor. Ne sinirleniyorsun? Doğruları söyleyince kabahat oluyor değil mi?:f73::f73::f73:

  Yaf atak yapmak için yalana ne gerek varki:f106:Zaten beceremiyormuşum hani sorun değil:f30::f30:
  Sen çok yaşa emi Tual :f30::f30:
    6. Bu harika paylaşım için çok teşekkürler By_Tual
    7. YENGEÇ: Sen sempatik ve başkalarının problemleriyle ilgilenir görünmeye çalışan son derece yapmacık birisin. Ama biz bu sahte şirinlik numaralarını yemeyiz. Bu arada akıl hastanelerindekilerin %90'ınm yengeç burcu olduğu söyleniyor. Haberin olsun!

  Zaten hazanın depresyon la ilgili testi de içler acısı. :oops:
  Moralim çok bozuk.....

  Teşekkürler Tual :f40: :f40: :f40:
    8. TERAZi: Sen sanatçı ruhlu olduğun için apayrı saçma bir boyutta yaşıyorsun. Böyle aklı bir karış havada gezen adamın iş bulması pek muhtemel değil, ömrünün sonuna kadar aylak aylak gezersin, sonunda da her büyük sanatçı gibi "Kimse beni anlamadı!" diye çıldırırsın, yarım aklın da gider.

  Yawww çalışmayan ben mi miyim. İşsiz kalan ben miyim.Aklımın yarım olduğunu kim saçmalamış.;) : Alaaa Allaaaa... Her şey ortada işte. Görünen köy kılavuz mu ister. Birde bana bunu okutturuyon. Sen busun diye :f20:
    9. DİPNOT:
  (Sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et Millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok. Tenkide hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası... Sen kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını duvarı seyrederek geçir bakalım.)
  Kimlikteki burcum :f106: allahtan bir burcum bile yok :f106::f106: burcu olanlar yüzleşin hadi burçlarınızla:f30:


  hahaha:f106: bal gibi de aslan burcusun TUAL, yeni kutladık doğum gününü:f106:allahtan bir burcum bile yok deyip geçiştirme:f106:
  OĞLAK: Sen tutucu ve risk almaktan kaçan birisin. Böyle biri dünyada ne diye yer işgal eder ki! Şöyle bir etrafına bak bakalım, hangi kayda değer insanın Oğlak burcundan çıktığı görülmüş?:(
  TUAL,anam bu ne demek şimdi:f106:
  emeğine sağlık güzel bir paylaşımdı:f40:
    10. Fiyasko yawww bence.... Tual bizim için düşündükleini burçlara bağlayıp bize satıyo... Hazanın hazırladığı kazanın yarısı boş tual... Buyur gel önümüz kış sıcacık geçiririz...:f30::f30:
    11. tual ben artık foruma akıl hastanesinden gelirim :f196:
    12. Bu ne ya yerden yere vurmuş beni :f30:
    13. Yok ben almayayım Tual :f196:Bana çok ters düşmüş burçlarla aram yoktur zaten:f106:
   


Similar Threads: Burçların Yaka
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Burçların Uğurlu Renkleri Nelerdir? 4 Ağustos 2014
Kadınların Dünyası Burçların ayları ve günleri 21 Mart 2014
Kadınların Dünyası Burçların Ayları ve Günlerini biliyor musunuz? 11 Ocak 2014
Kadınların Dünyası Burçların Sembolleri ve Anlamları Nelerdir? 12 Aralık 2013
Kadınların Dünyası Burçlarına göre kadınların belirgin özellikleri nelerdir? 7 Aralık 2013