Burçların Burçlarla Uyumu

'Kadınca' forumunda HazaN tarafından 10 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Burçların birbirleri ile uyumu
  Burçların diğer burçlarla uyumu

  Koç ve Koç

  Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanli olacaktir. Koçlarin güçlü fikirleri vardir. Herseyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranizdaki güç savasindan kurtulabilirseniz, birlikte çok eglenebilirsiniz. Birbirinizle yarismayin ve rekabet duygunuzu dis dünyaya yöneltin.

  Iki Koç'un beraberliginden kivilcimlar çikabilir. Elele verdiginiz takdirde çok sey basarabilirsiniz. Ikinizde her zaman büyük düsünürsünüz, ulasamayacaginiz hiç bir hedef yok gibi.

  Koç ve Boga

  Bir Boga’ya asik oldunuzsa bilinç altiniz hayatiniza çeki düzen vermek istiyor olabilir. Boga burcu sizden çok farklidir. Risk almayi sevmez, adimlarina dikkat eder ve güvenligine çok düskündür. Güvenilir Boga burcunun sinirleri Koç’unki kadar saglam degildir, bu yüzden aranizda sürtüsmeler çikabilir.

  Boga burcu çok yavastir. Bu bazen harika (yatakta), bazen de iyi olmayan (ev satin alirken) sonuçlar dogurabilir. Kadin ve erkek Boga’lar seksten önce en iyi baslangicin iyi bir yemek oldugunu düsünürler.

  Koç ve Ikizler

  Ikizlere gözünüz takilmis olabilir. Iste tam size göre birisi. Bu sempatik Ikizlerin paylasacak çok nesesi vardir. Ikinizde çabuk sikilir ve yeni heyecanlar ararsiniz. Ayni anda bir çok seyi birden idare edebilirsiniz. Konuskan, hareketli, aktif ve bir çok arkadasi olan Koç ve Ikizler birbirine çok uygundur.

  Koç ve Yengeç

  Yengeç burcu sizden çok farklidir yinede bu iliskinin gelecegi sizin tutumunuza bagli olacaktir.Yengeç köklerine ve ailesine çok baglidir siz ise dis dünyaya aitsiniz.

  Siz risk almayi sever, yeni girisimlerle kendinizi denemek istersiniz. Yengeç ise saglamcidir, sizin atilimlariniz onu ürkütür. Sizin diger insanlar gibi maasli bir iste çalismamaniza sasirmaktadir. Koç burcu bir sirkette çalisiyorsa bile kendi isinin basina geçme planlari yapiyordur. Firsatini buldugu anda özgürlügüne yelken açacaktir.

  Koç ve Aslan

  Bu iliski benzer ruhlarin beraberligi olacaktir. Enerjik, heyecanli, güç dolu bir iliski sizleri bekliyor. Aslan burcu sanki sizi mutlu etmek için yaratilmis.

  Koç ve Başak

  Arkadaslariniz, Basak'tan ne farkli oldugunuzu söylemislerdir.Siz bunu zaten basindan beri biliyordunuz. Iliskiniz hala devam ediyorsa da bu iyi niyet ve azminizin sayesindedir.

  Koç ve Terazi

  Zarif Terazi ile ya biribirinizi tamamlayarak bütün olursunuz ya da rakip, ortasi olmayacaktir. Aralarinda alti ay fark olan burçlar birbirinin zitti olurlar. Zit burçlar ise birbirini çeker. Farkli kutuplari bir araya getirmekte becerikli olan Terazi iyi bir arabulucudur. Aceleci Koç'un tersi olarak problemleri tarafsiz bir gözle inceler, küçük parçalara bölerek analiz eder ve sonunda çözüm getirir.

  Koç ve Akrep

  Mars tarfindan yönetilen bu iki burcun beraberligi atesli, tutkulu ve gürültülü olacaktir. Ikinizde hiç bir seyi yari gönüllü yapmazsiniz. Ikinizinde kuvvetli inançlari ve görüsleri vardir. Astrolojik açidan pek uyumlu sayilmasaniz da çok çabalarsaniz eglenceli bir iliskiniz olabilir.

  Koç ve Yay

  Maceraya bayilirsiniz, Yay ile birbirinizi bulmaniza sasirmamali. Artik birlikte Afrika'da safariye mi çikarsiniz, ortak bir konuda birlikte ders mi alirsiniz, ne yaparsaniz bu iliski çok eglenceli olacaktir.

  Koç ve Oğlak

  Hayata farkli bakis açilari olan farkli kisilersiniz. Bir Koç olarak bu kadar planli bir iliskiye dayanamaz isyan edersiniz. Siz bir ateş elementi olarak sinirlari zorlamak, baskalarinin çekindigi konulari kurcalamak istersiniz. Toprak elementi Oglak ise pratiklik ve güvenlik demektir. Büyük ihtimalle onun iyi bir isi vardir. Genellikle büyük firmalarda basarili ve iyi bir mevkiiye sahiptirler. Yaptiklari isle taninmak onlar için önemli oldugundan islerinde agir sorumluluklar alir ve isimlerini duyururlar

  Koç ve Kova

  Kova burcu sanki sizin için yaratilmistir. Kova ile macera dolu bir hayatiniz olacaktir. Kova'nin gizemli ilgisiz tavirlari, keskin analitik zekasi ve yenilikçi tutumu size çok cazip gelir.

  Koç ve Balık

  Balik burcu, sevgilisinin ona destek olmasini ister, siz ise bunu kolaylikla yapabilirsiniz. Balik insani yumusak, fedakar ve yaraticidir. Iliskinizde insiyatifin kendisinde olmasini istemez ve idareyi memnuniyetle size birakir.