Burçların Birbirleriyle İlişkileri

'Kadınca' forumunda HazaN tarafından 10 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Burçların ilişkileri
  Burçlar arasındaki ilişki

  Eğer siz bir Koçsanız:
  Koç'dan kozmik ilişki zevki alırsınız. Boğa size sahip çıkar ikizler de size sahip çıkar; ama şaşırtabilir. Yengeç size güven verir. Aslan sizi mutlu eder Başak'la herşey rutin olacaktır. Terazi'den çok şey öğrenebilirsiniz. Akrep'ten uzak durmanız yararlı olur. Yay size keyif verecek ve etkileyecektir. Oğlak sizi geliştirir ve ilerletir. Kova zor iştir. Balık sizi tutamaz.

  Eğer bir Boğaysanız:
  Koç sizi sever; ama yorabilir. Boğa düşünsel arkadaşınız ve rehberinizdir ikizler kozmik ilişkinizi sağlar. Yengeç sizi hayal evreninde tutuklar. Aslan size güven duygusu verir. Başakla uyumlu ve mutlu olursunuz. Terazi çelişkiler getirir ve şaşırtabilir. Akreple zıtlaşır; ama ondan çok şey öğrenirsiniz. Yay sizi ateşler; ama tükenebilirsiniz. Oğlak güvencelidir; ama tutuculuğu sizi sıkabilir. Kova sizin kariyerinizi etkiler; ama artı veya eksidir. Balık sizin için iyi ve güzel bir süstür ama bıkabilirsiniz.

  Eğer bir İkizlerseniz:
  Koç'tan hoşlanır; ama bıkabilirsiniz. Boğa egonuza ve değişkenliğinize katlanamaz ikizler sizsiniz ve de ikiniz bir arada..! Yengeç sıkıcı gelebilir. Aslan sizin kozmik bağınızdır. Başak size güvenlik verir. Terazi ile uyumlu ve huzurlu olursunuz. Akrep mi? Bakın onu yoramazsınız. Yay'dan çok şey öğrenebilirsiniz. Oğlak yükünüzü paylaşabilir. Kova heyecan vericidir; ama vizyonlarınız farklıdır. Balık sizi geliştirir ve ilerletir.

  Eğer bir Yengeçseniz:
  Koç sizi geliştirir ve umut verir. Boğa'ya hayran olabilirsiniz; ama sadık kalın ikizler size dayanamayabilir. İki Yengeç yanyana nasıl yürürler? Aslan kolay olmayacaktır. Başak mı? Evde mutlu olursunuz. Terazi size güvenlik verir ve kozmik bağınızdır. Akrep ile uyumlu ve mutlu olursunuz. Yay öğretici; ama zorlayıcıdır. Oğlak'tan çok şey öğrenirsiniz. Kova ile aynı kaba sığmazsınız. Balık hoş olabilir; ama rüzgar değişebilir.

  Eğer bir Aslansanız:
  Koç'la farklı otlakları paylaşıp arada bir buluşun. Boğa sizi geliştirir ve geleceği gösterir ikizler sizi zengin edebilir; ama nasıl? Yengeç'ten memnun olurken sıkılabilirsiniz. İki aslan bir arada kükremezse iyi bir birliktelik olabilir. Başak başaktır; ama onu yemeye kalkmayın. Terazi işinize yarayacak size destek olacaktır. Akrep size güvenlik verir. Yay ile uyumlu ve mutlu olursunuz ve de kozmik ilişkinizdir. Oğlak sizi taşıyabilir. Kova'dan her şeyi öğrenebilirsiniz. Balık mı? Hoş romantik; ama geçici olacaktır.

  Eğer bir Başaksanız:
  Koç mantığınızı güçlendirir. Boğa sizin gizli gücünüzdür. İkizler sizin kariyerinizi etkiler. Yengeç sizi sakinleştirir. Aslan sorumluluğunuzu paylaşabilir. Başak sizi ısıtır. Terazi sizi ölçer biçer ve tartar. Akrep korkunuzdur. Yay sizin için sınırsızlıktır ve güven verecektir. Oğlak'la uyumlu ve ve mutlusunuz. Kova sizin kozmik bağınızdır. Balık'dan çok şey öğrenebilirsiniz.

  Eğer bir Teraziyseniz:
  Koç'tan çok şey öğrenebilirsiniz ve kozmik bağınızdır. Boğa karizmatiktir; ama onu sınırlamayın. İkizler'i idare edebilirseniz başarırsınız. Yengeç sizi geliştirir ve güçlendirir. Aslan sizi sevecektir ve beklentileri ciddidir. Başak kadar düzenli ve istikrarlı mısınız? Terazi iki tane olursa iş Yargıtay'a gidebilir. Akrep'in gizemi etkileyecektir; ama sadece bir dönem. Yay çok eğlendirici olabilir. Oğlak size güvenlik duygusu getirecektir. Kova ile uyumlu ve mutlu olursunuz. Balığı dengelemekle korkutmazsanız mesele kalmayacaktır.

  Eğer bir Akrepseniz:
  Koç'la erotik şovlara hoş geldiniz. Boğa'dan çok şey öğreneceksiniz. İkizler kozmik ilişkiyi sağlar. Yengeç'ten sıkılabilirsiniz. Aslan sizin kariyerinizi etkiler. Başak eğer seksiyse keyifli olabilir. Terazi sizi aydınlığı çıkarabilir. Akrepler bir arada güneşi unutabilirler. Yay mı? Zor iş doğrusu iki cambaz misali. Oğlak gizeminizi artırabilir. Kova size güvenlik ve güç verecektir. Balık'la uyumlu ve mutlu olursunuz.

  Eğer bir Yaysanız:
  Koç ile uyumlu ve de mutlusunuz. Boğa sizin iyi dostunuzdur. İkizler'lerden çok şey öğrenebilir yararlanabilirsiniz. Yengeç kısa dönemde sizi mutlu edecektir. Aslan sizin kozmosla olan ilişkinizi sağlar. Başak size yaşam yolunda gelişim getirir. Terazi ve Yay estetik olarak güzeldir. Akrep? Dedim ya iki cambaz. Yaylar çok şeyi paylaşırlar; ama en çok da dostluğu. Oğlak bunaltıp kısıtlayabilir Kova ile kozmolojik boyutlar yaşayabilirsiniz. Balık size güven sağlayacaktır.

  Eğer bir Oğlaksanız:
  Koç size güven verir. Boğa ile uyumlu ve çok mutlu olursunuz. İkizler kısa bir süre sonra sizi çıldırtabilir. Yengeç'den çok şey öğrenirsiniz. Aslan gücünüzü artıracaktır. Başak ekonomik güvencenizdir. Terazi sizin ilerlemenizi sağlar ve kozmik bağınızdır. Akrep çok keyifli başlayacaktır; ama ne zamana kadar? Yay zevk verecektir; ama uzun sürmez. Oğlakların ikisi bir inat heykeli oluşurabilirler. Kova size göre zannedebilirsiniz; ama sınır koyamazsaniz. Balık sizi sinirlendirir duygularına erişmelisiniz.

  Eğer bir Kovaysanız:
  Koç size aşıksa sadık kalmalısınız. Boğa size güvenlik ve güç verir İkizler'le uyumlu ve mutlu olursunuz. Yengeci küçümsememelisiniz. Aslan'dan çok şey öğrenebilirsiniz. Başak ruhunuzu dinlendirebilir. Terazi'ye sık sık hesap vermelisiniz Akrep sizi geliştirir ve ilerletir. Yay kozmik bilincinizi sağlar. Oğlak olacak iş değil uçamazsınız. İki Kova düzeni değiştirebilirler. Balık size pasif gelebilir duygularını öğrenmelisiniz.

  Eğer bir Balıksanız:
  Koç sizi yorabilir; ama kontrolü kolay olabilir. Boğa yaratıcıdır ruhunuzu teşvik eder güç verir ikizler size güven ve huzur verir. Yengeç ile uyumlu olursunuz. Aslan cazibelidir; ama dolaşmayı sever. Başak'tan çok şey öğrenebilirsiniz. Terazi ilginç ve ekonomik olabilir. Akrep gizeminizi ikiye katlar; ama siz bilirsiniz. Yay sizi evrimleştirir ve geliştirir. Oğlak size göre değildir pamukla demir gibi. Kova evrensel ilişkilerinizi sağlar iki balık akvaryumdan kolay kolay çıkamazlar.