Burçlara Göre Saç Rengi

'Kadınların Dünyası' forumunda Blue tarafından 21 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Burçlara Göre Saç Rengi

  [​IMG]

  KOÇ 21 Mart-19 Nisan

  Karar vermekte güçlük çekmenize rağmen şans her zaman sizden yana. Sabırlı, cömert, kurnaz ve girişimci Koç kadını için kızılın her tonu çok uygun.

  BOĞA 20 Nisan-20 Mayıs

  Boğa kadını her zaman sürprizlere açık. Özellikle de aşkta. Arkadaş toplantıları ve sosyal ortamlar, onun için vazgeçilmez. Sağlık açısından da enerjisi her zaman yüksek. Girişimciliği, direnci ve asla teslim olmama özellikleri ile Boğa kadını için en uygun saç rengi kızılın en açık tonları ve sarı.

  İKİZLER 21 Mayıs-20 Haziran

  Sosyal alanda ve iş ortamında her zaman en yüksekte olmayı sever. En yakın rakipleriyle kıskançlık nedeniyle sorunlar yaşar. Talih oyunlarında şansı yüksektir. Hayatında her an köklü değişiklik yapabilir. İkizler kadını, çılgın, duyarlı ve rutine karşı duran kişiliği ile saç rengini birkaç haftada bir değiştirebilir.

  YENGEÇ 21 Haziran-22 Temmuz
  Pervasızdır, eleştiriler asla moralini bozamaz. Özellikle iş konusunda her zaman en iyi olduğunu
  düşünür. Sağlığına özen gösterir. Olaylar karşınında tepkisel davranmaz, acele cevaplar vermez. Sezgilerine güvenen, şefkatli ve romantik Yengeç kadınına, Bal köpüğüne uzanan açık kumral saç rengi çok yakışır.

  ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos

  Gerçek arkadaşlığın değerini bilir, her zaman liderdir. Sevdiklerini ihmal etmez. Ancak iş
  yaşamındaki monotonluk onu somurtkan yapar. Tutkulu, yaşamsal ve enerjik olarak ateşli bir kadındır. Karakterine uygun renkleri tercih eder. Aslanın yelesini andıran uzun, parlak ve gür saçlara sahip olanlar için fındık kabuğu en uygun renk.  BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

  Kafası her zaman karışıktır, geriye dönüp geçmişin muhasebesini yapmayı sever. İş konusunda hata affetmez, başarıya ulaşmayı bilir. Etrafındakilerin de mükemmel olmasını bekler. Zamanını evde geçirmeyi sever. Onun için herşey düzenli ve emniyetli olmalıdır. Kusursuz görünmek için çabalayan Başak kadınına Platin tonları yakışır.

  TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

  Çevresi dostlarla dolu, sosyal yaşamı çok hareketlidir. Küçük sorunlar karşısında işi oluruna
  bırakır. Büyük sorunlar karşısında ise akıntıya kürek çekmeyi sever. Terazi kadını ince zevkli nazik ve şıktır. Her zaman denge ve güzelliği bulmayı arzular. Dikkat çekse de abartılı olmalı sevmediği için kumral tonları tercih eder.

  AKREP 23 Ekim-21 Kasım

  Ne istediğini bilir. Amacını belirler, hedefe kilitlenir ve başarıya ulaşır. İş yaşamında kolayca kariyer sahibi olur. Para meselelerini sorun etmez. Akrep kadınının çekiciliği kişisel ve saklıdır. Gizem ve tutku en önemli özellikleri arasındadır. Altın sarısı ya da kuzguni siyah fark etmez, önemli olan etrafını aydınlatmasıdır.

  YAY 22 Kasım-21 Aralık

  Verdiği kararlardan kuşkuya düşmez, zaman onu her zaman haklı çıkarır. Kontrolü elinde tutmayı sever. Yeni başlangıçlara açıktır, fırsatları iyi değerlendirir. Akıntıya kapılmaz, tedbirlidir. Dışa dönük, maceracı, kuralları koysa da çiğnemeyi seven yay kadını için koyu kumral saç rengi çok uygun olabilir.

  OĞLAK 22 Aralık-19 Ocak

  Duyguları ön plandadır, mantığıyla hareket etmekten hoşlanmaz. Özellikle aşk konusunda fazla düşünmeden evet der. Sorumluluk almayı sevmese de, üstüne düşen görevleri mutlaka yerine getirir. Zaman, romantizm ve tutku onun için önemlidir. Fethetmeyi seven oğlak kadını için Toprak renkleri çok uygun.

  KOVA 20 Ocak- 18 Şubat

  Aşktan yana en parlak burçlar arasındaki kova kadını, sıradışı zevklere sahiptir ve isyankardır. İş hayatında ise, barış, huzur ve uyum içinde çalışmayı sever. Midesine düşkündür. Üstelik
  tam bir alışveriş çılgınıdır. Daima geleceğin kanatları üzerinde uçuş halindedir. Yoğun ve net kızıllar Kova kadını ile bütünleşir.

  BALIK 19 Şubat-20 Mart

  Mücadelecidir, zorlukların üstesinden gelmeyi bilir. İkili ilişkilerde suskun olmasına rağmen, sosyal yönü kuvvetlidir. Sağlığına önem vermez. Düş ve yarının gerçeği arasında dolaşan Balık kadını romantik ve sezgileri güçlü bir insandır. Sanata düşkündür. Toprağın tüm renkleri Balık kadınına yakışır.
    2. Cevap: Burçlara Göre Saç Rengi

  YENGEÇ 21 Haziran-22 Temmuz
  Pervasızdır, :f73: (Bu kesinlikle ben değilim:)) eleştiriler asla moralini bozamaz. Özellikle iş konusunda her zaman en iyi olduğunu
  düşünür. Sağlığına özen gösterir. Olaylar karşınında tepkisel davranmaz, acele cevaplar vermez. Sezgilerine güvenen, şefkatli ve romantik Yengeç kadınına, Bal köpüğüne uzanan açık kumral saç rengi çok yakışır.
    3. Cevap: Burçlara Göre Saç Rengi

  Hmmm!... Düşünüyordum zaten Fındık kabuğu demek :f40: Nasıl bir renk aceba :)
    4. Cevap: Burçlara Göre Saç Rengi

  İşte bu benim :f40: ama kumraldan çok sıkıldım. Dikkat çekmek için değilde değişiklik olsun diye bu sefer siyahı tercih ettim ;)
    5. Cevap: Burçlara Göre Saç Rengi

  Bildiğin fındık yaaa :f40: Sen hiç hayatında fındık görmedin mi? :)
    6. Cevap: Burçlara Göre Saç Rengi

  Bildiğim fındık kabuğu renginden bahsediyosa peh hiç beğenmedim:f20: Ben boyatmicam galiba saçlarımı :f106:
    7. Cevap: Burçlara Göre Saç Rengi

  OĞLAK 22 Aralık-19 Ocak
  Duyguları ön plandadır, mantığıyla hareket etmekten hoşlanmaz. Özellikle aşk konusunda fazla düşünmeden evet der. Sorumluluk almayı sevmese de, üstüne düşen görevleri mutlaka yerine getirir. Zaman, romantizm ve tutku onun için önemlidir. Fethetmeyi seven oğlak kadını için Toprak renkleri çok uygun.


  Ben SARI saçlarımdan memnunum :)))Ne o öyle yap boz gibi...Neyseniz siz osunuz yapay çekiştirmelere gerek yok..Takmayın bu kadar yaa :)))hahaha yazııık sizeee :DDD
    8. Cevap: Burçlara Göre Saç Rengi

  Bak işte bu iyiydi:f196:
    9. Cevap: Burçlara Göre Saç Rengi

  Etrafı aydınlatmaya devam o zaman ;)
    10. Cevap: Burçlara Göre Saç Rengi

  Aman nincammm senin boya rengi zevkin biraz farklı geldi bana
  Bencede senboyatma saçlarını :f30:
    11. Cevap: Burçlara Göre Saç Rengi

  BALIK 19 Şubat-20 Mart
  Mücadelecidir, zorlukların üstesinden gelmeyi bilir. İkili ilişkilerde suskun olmasına rağmen, sosyal yönü kuvvetlidir. Sağlığına önem vermez. Düş ve yarının gerçeği arasında dolaşan Balık kadını romantik ve sezgileri güçlü bir insandır. Sanata düşkündür. Toprağın tüm renkleri Balık kadınına yakışır.:f40: