Burçlara Göre Dekorasyon

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Pardus tarafından 7 Mar 2010 tarihinde açılan konu

 1. Burçların insan yaşamındaki etkiler artık çoğu kişi tarafından sorgusuz şekilde kabul edilmekte.Burçların insan kişiliği üzerindeki etkisi kadar ev yaşamı ve evinizin dekorasyonu üzerinde de büyük etkileri olduğu uzmanlarca iddia edilmekte.


  Koç

  Evin iç dekorasyonu ve eşyaların konumu onun tercihine göre daha işlevsel olmalı.Favori renkleri parlak kırmızı ya da pembe tonları.


  Boğa

  Evinde vakit geçirmekten çok keyif alır.Kokulara,renklere ve estetik detaylara önem verir.


  İkizler

  Evinde çok vakit harcama.Evinde geçirdiği zamanlarda ise fonksiyonel aksesuvarlara bayılır.Yeniliklere açıktır.Değişik tarzlar ve kontrast kombinasyonlar hoşuna gider.


  Yengeç


  Küçük dokunuşlarla evin her yerinde kendini hissettirir.Evinin her tarafında mumlar,mutfağında ise en az birkaç farklı yemek takımına rastlamak mümkündür.


  Aslan

  Onun ideal mekanları Saraylardır.Çevresine ışık saçacak kadar etkili olmak amacıyla gösterişli ve iddialı bir stil yaratmak onun idealidir.


  Başak

  Çizgilerde mükemmeliyet,sadelik ve saflık arayışı içindedir.Onun için asıl önemli olan şey tasarımdır.Temel ile form,estetik ile gereklilik arasındaki uyumu sağlayan tasarım...


  Terazi

  Onlarda var olan bu incelik ve zarafet boyutu,geniş bir renk uyumunu da içinde barındırır.Evinde her şey dengededir.


  Akrep

  Mahremiyetine çok düşkündür.İlginç olanı ve herkesçe fark edilmeyeni uygular.Gizemi ve abartıyı sever.Uzun süre kullanabileceği kaliteli ve klasik şeyleri tercih eder.


  Yay

  Mekan ne kadar egzotik olursa,yaylara o kadar uygun olur.Etnik özellikleri,renklerdeki göz alıcı etkileri sever.Yeniliklere açık,ama aynı zamanda geçmişine bağlıdır.


  Oğlak

  Düz çizgiler,sadelik ve boş duvarlar onlara göredir.Rahat ettikleri atmosfer 'Zen' olarak tanımlanabilir.Antika ve eski eşyalara karşı da özel ilgisi vardır.


  Kova

  Mekan ne kadar az klasik olursa,onun için o kadar uygun olur.Çağdaş bir mekan,ona bugün içinde yarını yaşama fırsatı verir.


  Balık


  Çevresini saran pek çok zıt karakterli elemandan uyumlu birliktelikler yaratır.Farklı obje ve renklerden yola çıkarak eşsiz olanı yakalar ve hoş bir ambiyans oluşturmayı başarır.Onun evine gelenler,kendilerini en az kendi evlerindeki kadar rahat hissederler. alıntı
   
 2. Cevap: Burçlara Göre Dekorasyon

  Çizgilerde mükemmeliyet,sadelik ve saflık arayışı içindedir.Onun için asıl önemli olan şey tasarımdır.Temel ile form,estetik ile gereklilik arasındaki uyumu sağlayan tasarım...


  inanamam aslında ama :f40: yanlışda değil yani :f40: