Bülent Uygun İstifa Etti!

'Spor Gündemi' forumunda zamaneanne tarafından 9 Ekim 2012 tarihinde açılan konu


 1. Sivassporu çalıştırdığı dönemde önemli başarılara imza atan ancak sonrasında jet kararlarla takım değiştiren Bülent Uygun yine hızlı davrandı. Bülent Uygun, Elazığspor kulübünün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada görevinden ayrıldığını duyururken, şu ifadeleri kullandı:

  "Maalesef bana kucak açan, beni bağrına basıp, sevgisini gösteren özel bir camiadan, yaşananlar sonucunda görevimden ayrılmak durumunda kaldığımı açıklıyorum.

  Ekonomik anlamda takıma destek olan Sanica Boru ve Kolin A.Ş.'ye teşekkürlerimi borç bilirim. Bazen düşünülenlerin ve hayallerin istediğimiz gibi gitmediği bu süreçteki tek suçlu benim. İnanıyorum ki bu süreçte gelecek olan hocamız ile birlikte futbolcu kardeşlerim bu takımı büyük taraftarı ile kümede bırakacaktır.

  Ligin bitimine 7 hafta kala geldiğim ve Sanica Boru Elazığspor'la şampiyon olma şerefine nail olduğum ve tanımakla onur duyduğum Selçuk Öztürk ve yönetim kurulu ile Elazığspor camiasından ayrılıyorum.

  Gönül isterdi ki, uzun süreli çalışıp başarı elde edelim. Ama maalesef yönetimin yalnız bırakılması ve ekonomik sıkıntılar, kısıtlı bütçe ile yapılan transferlerle birlikte stadyumumuzun ve tesisimizin yetişmemesi sonucunda yeni takım olma noktasında alınan başarısızlık, görevimden ayrılmam gerektiğini göstermiştir. Bana destek olan Narkoz ve Gençlik 23 taraftar grupları ve her dönemde gerçek Elazığspor sevgisiyle dolu olan, her şartta sağduyularını dürüst ve mertçe yazan değerli basın mensupları olmak üzere tüm Elazığspor camiaya teşekkür ederim.

  [​IMG]