Bugün Ne Giysem Yasemin Meler Gala

'Medya Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 8 Oca 2012 tarihinde açılan konu

 1. Bugün Ne Giysem Yasemin Meler Gala Gecesi
  Bugün Ne Giysem Gala Gecesinin Birincisi Yasemin Meler

  Show Tv'nin uzun zamandır ekranlarda olan dizisi bugün şampiyonunu belirliyor. 100 bin liralık ödül sahibini buldu. Yasemin Meler 100 bin liralık ödülün sahibi olmaya hak kazandı.

  En çok izlenen moda yarışması Bugün Ne Giysem 30 Aralık akşamı final bölümü ile ekranlara gelmişti. Bugün Ne Giysem gala gecesi izlenme rekorları kırdı. Bugün Ne Giysem"de birinci Yasemin Meler oldu. Bugün Ne Giysem"de Yasemin Meler 100 Bin TL"nin sahibi oldu.

  [​IMG]

  Türkiye'nin en şık kadınını arayan yarışma birbirinden ünlü jüri üyelerininde olaylarına şahitlik yaptı. Ivana Sert, Hakan Akkaya ve Nur Yerlitaş ile yola çıkan jüri üyleri daha sonra Nur Yerlitaş'ın Güllüm Show'da kendisinin taklit edilmesinden sonra jüri üyeliğinden ayrılmıştı. Nur Yerlitaş yerine Barbaros Şansal'ın yarışmaya katılmasıyla devam etti ama bir süre sonra da Barbaros Şansal'ın da ayrılmasıyla büyük bir polemiğe yol açmıştı.

  Bugün ne giysem yarışmasının birincisi 30 Aralık'ta belirlenmişti ve Yasemin Meler olmuştu. İşte final gecesi giydiği kıyafet
  [​IMG]