Bu Telefonun Pili Bitmek Bilmiyor

'Teknoloji Haberleri' forumunda Pardus tarafından 1 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. Bir telefon düşünün. Bekleme süresi iki ayı görecek üstelik bir de sudan ve tozdan etkilenmeyecek. Hayal diyorsanız Samsung'un yeni cep telefonu ile tanışın.

  Sizin için cep telefonlarında hangisi daha önemli. İşlevsellik mi dayanıklılık mı? İşlevsellik konusunda birçok alternatif mevcut. Ancak söz konusu sağlamlık olunca kafalarda soru işaretleri oluşmuyor değil. Samsung E2370 adını verdiği yeni cep telefonu ile bu konuya derman olmayı amaçlıyor.

  Samsung Xcover E2370, temel arama ve mesajlaşma özelliklerinin dışında pek bir ayrıntısı olmayan bir cihaz. Bunun yanında özel tasarlanan dış kaplaması sayesinde su sıçramalarına ve toza karşı dayanıklılığı ifade eden IP54 sertifikasının da sahibi olmuş bir telefon. Cihazın 67 günü bulan bekleme süresi, sınıfında emsali görülmemiş bir değer olması açısından önemli. Ayrıca 22 saat konuşma süresi bir hayli tatmin edici. Telefonun diğer ayrıntıları ise şu şekilde sıralanıyor;

  - 19 mm inceliğinde

  - GPRS/EDGE bağlantı desteği

  - 128x160 piksel çözünürlüğünde TFT ekran

  - Bluetooth, FM Radyo, VGA Kamera

  - 5 MB dahili hafıza ve 2GB'a kadar MicroSD kart desteği

  Samsung E2370 Xcover'ın Temmuz ayı içersinde Avrupa'da satışa sunulması bekleniyor. Sadece siyah renk seçeneği ile satılacak olan cihazın fiyatının vergiler hariç 100 doların altında olacağı belirtiliyor.
    2. yok ya ne bilim hoşuma gitmedi özellikleri tsklr paylasim için