Bu kadroyla Arena'ya gidilmez

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 13 Ekim 2010 tarihinde açılan konu


  1. Galatasaray camiasının yıllardır hayalini kurduğu yeni stadı tamamlanmak üzere. Cim Bom, ocak ayında Arena'ya taşınıyor. Taraftarlar, burada maç izlemeyi iple çekiyor ancak mevcut kadro konusunda da ciddi kaygıları var.

    Sarı-Kırmızılılar için yıllardır en büyük hayal, yeni ve modern bir stada kavuşmaktı. UEFA Kupası ve Süper Kupa’nın kazanılmasından sonra bu yönde ilk adımlar atıldı ancak hep bir engel çıktı. Türk Telekom Arena’nın inşaasının başlaması bile taraftarları epey heyecanlandırdı. Aslan’ın yeni mabedine çıkması için artık kısa bir süre kaldı. Cim Bom, buradaki ilk resmi karşılaşmasını 22 Ocak’ta Sivasspor’la oynayacak. Sarı-Kırmızılılar, Arena’da maç izlemek için sabırsızlanıyor ancak büyük bir endişeleri de var...

    Bombalar patlamalı

    Taraftarlar, takımın son hali nedeniyle oldukça kaygılı. Sanal ortamdaki forumlarda ve haber yorumlarında, yönetimin Arena için aylardır verdiği mücadele takdir ediliyior. Ancak mevcut kadroyla yola devam edilmesi halinde, yeni mabetteki ilk yılda büyük bir hayal kırıklığı yaşanmasından korkuluyor. Bu nedenle Sarı-Kırmızılılar, ara transfer döneminde tribünleri coşturacak ve takımı ayağa kaldıracak, kalitesi belli futbolcuların kadroya katılmasının şart olduğu düşüncesindeler.