Brad Pitt Kimdir Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Aderito tarafından 12 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


  1. Gerçek hayatında adı William Bradley Pitt olan aktör İngiliz asıllıdır, 18 Aralık 1963de Oklahamada dünyaya geldi. Okul müşaviri olan anne ile taşımacılık şirketinde çalışan bir babanın üç çocuğundan biri olan Brad Pitt, ailesinin Missouriye taşınmasıyla birlikte Kickapoo Lisesinde okumaya başladı.
    Okul yıllarında her genç gibi, beyzbol, koro, tiyatro ve politikaya ilgi duyan Pittin en büyük tutkusu sinemaydı. Gazetecilik ve reklam eğitimi için Missouri Üniversitesine giren aktör, 1987 yılında mezun olması için yalnızca iki kredisi kalmışken okuldan ayrıldı.

    Fiziki özellikleriyle değil oyunculuk yeteneğiyle tanınmak isteyen Brad Pitt, ilerleyen yıllarda bu fırsatı bulacağı “Interview With The Vampire , “Twelve Monkeys , “Se7en, “Fight Club gibi pek çok filmde oynadı. Adı birçok Hollywood güzeliyle söz edilen Pitt eski nişanlıları Juliette Lewis ve Gwyneth Paltrow ile olan birlikteliklerinin ardından 2000 yılında Friends diziyle yıldızı parlayan Jennifer Aniston ile evlendi. yılında ayrıldı, ve şimdi Angelina Jolie ile birlikte. Angelina Jolie`nin evlat edindiği Maddox ve Zahara isimli çocukları kendi nüfusuna aldı, böylece onların soyadı Jolie-Pitt' oldu.Kısa bir süre önce Angelina Jolie Shiloh Nouvel adını verdikleri ilk çocuklarını dünyaya getirdi.


    Brad Pitt hayatı resimleri
    Brad Pitt 1.jpg Brad Pitt 2.jpg Brad Pitt 3.jpg Brad Pitt 4.jpg Brad Pitt 5.jpg