Böyle Klavye Görülmedi...

'Teknoloji Haberleri' forumunda Pardus tarafından 18 Eki 2009 tarihinde açılan konu

 1. Logitech G110: Oyuncular için klavye
  [​IMG]

  Halil Mollaoğlu
  Logitech şaşırttı! Görünüşünden anlaşılmıyor ama bu klavyenin sıradışı bir özelliği var...


  Logitech G110: Ses yongasına sahip oyuncu klavyesi.
  Logitech, G110 ile yeni bir oyuncu klavyesi tanıtıyor. Cihazın göze çarpan tarafları makroları direkt oyunun içindeyken kaydedebilmesi ve ek aygıtlar için sunduğu USB girişleri.

  Ayrıca G110 rengi ayarlanabilir tuş ışıklandırması sunuyor. Programlanabilir G-tuşları 36 adet tuş kombinasyonu ile doldurulabiliyor. Bu işlemi ister Windows altından ister direkt oyunun içinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Klavye yazılımı başlatılan oyunu tanıyor ve sonrasında otomatikman klavyeye otomatikman oyuna uygun makroları yüklüyor. Böylece her oyun için direkt tuş serileri hazırlayabilirsiniz.

  Logitech, G110'un içerisine tümleşik USB ses kartı da yerleştirdi. Bu sayede PC'ye bulaşmadan 3,5 mm.lik kulaklık girişine kulaklık setinizi takabilirsiniz. Cihazın USB 2.0 girişine USB bellek veya dijital kamera gibi cihazlar bağlayabiliyorsunuz. Logitech G110, başarılı G11'in halefini temsil ediyor ve Ocak 2010'dan itibaren yaklaşık 80 Euro'ya satışa sunulacak.
  chip
   
 2. Cevap: Böyle Klavye Görülmedi...

  Teknolojinin son yıllardaki inanılmaz gelişmesiyle bu kaçınılmazdı.Bu tür tasarımlara akıl sır erdirilemiyor artık.Bakalım daha nelerle karşılaşacağız.
   
 3. Cevap: Böyle Klavye Görülmedi...

  Teknoloji aldı başını gidiyor. Sadece ihtiyaçlar için değil zevk için bile mükemmel buluşlar çıkıyor.
   
 4. Cevap: Böyle Klavye Görülmedi...

  teknoloji bastı gaza gidiyo..frenleyene aşk olsun...:D