Botoks Diyeti Nasıl Yapılır?

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 23 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu


  1. Botoks Diyeti Hakkında Bilgi    Kadınlar nednese ilk kırışıklıklarını görür görmez hemen botoks yaptırıyorlar.Ama bilmiyorlarki botoks kırışıklıklaır gidermiyor sadece azaltıyor kişinin cildinze ışıltı ve canlılık vermiyor malesef.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/botoks-diyeti-98556.jpg]botoks-diyeti-98556[/IMGALT]

    Beslenmenin de yaşlanma sürecinde son derece etkili olduğunu biliyoruz düşünerek asitli yiyecek ve içeceklerden uzak durmak gerekiyor.Günümüzde işlenmiş besinlerin ve yoğun iş temposu nedeniyle kafeinli içeceklerin tüketiminin artmasıyla, vücudumuz daha fazla asit üretmeye başladı. Özellikle kahve, alkollü ve gazlı içeceklerde, hayvansal proteinlerde, arıtılmış şekerlerde bulunan yüksek asit miktarı cildin sarkmasına, kurumasına, matlaşmasına ve kırışıklarının meydana gelmesine neden olduğunu aklınız bir köşesine yazın ve bu besinlerden uzak durmaya çalışın.Ne kadar botoks yaptıtırsak taptıralım doğru beslenmeyi öğrenmedikçe bunlar anlamsız uygulamalar olarak kalacaktır.

    Yaşlanmayı geciktirmek için beslenmemize dikkat etmemiz gerekiyor.Uzmanların bu konuda bizlere önerileri botoks yaptırmasak bile sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmak için botoks diyetini denememiz.