Bootie ayakkabı modelleri 2016

'Kadınların Dünyası' forumunda Habibe tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. Bootie ayakkabı modelleri 2016
  Bu Tarz Benim izleyenlerin sıkça duyduğu Bootie ayakkabılar nedir? Neyle kombinlenir? Nasıl kullanmak gerekir? Bu yazımızda bu soruların cevabını tek tek vermeye çalışacağız.

  Bootie ayakkabı Nedir?

  Bootie ingilizceden dilimize konuk olmuş bir kelimedir. Bebek ayakkabısı ya da patiği anlamına gelmektedir. Ama biz bilekte biten botlara bootie demeyi uygun görmüşüz. Arada pek bağlantı olmasada durum şimdilik böyle diyebiliriz.

  Bootie ayakkabı nasıl kombinlenir?

  Özellikle geçiş mevsimlerinde rahatlıkla kullanılan bootie’ler kısa etek, kalem etek ve şortlarla tam bir uyum içinde olabiliyor. Eğer günlük hayatta tayt ve skinny jean’den vazgeçemeyenlerdenseniz o zaman seçiminizi yine bootieden yana kullanabilirsiniz.

  Aslına bakılırsa bootienin uyum sağlamadığı bir kıyafet yok gibi bir şey. Dar ve kısa etekler-elbiseler, bandaj elbiseler, kıs abiye kıyafetler, bohem tarzı elbiseler, kısa kloş etekler… Yani aklınıza gelebilece her tür kıyafetin altına bir bootie takıp çıkabilirsiniz.

  Bacak boyu kısa olan bayanlar için çok fazla tavsiye edilmeyen bootileri daha çok uzun bacak boyuna sahip bayanlar tercih ediyor. Çünkü bu tarz ayakkabılar ne yazık ki boyu olduğundan kısa gösterebiliyor.

  2015’in modası bootieler farklı renk ve modellerle vitrinleri süslüyor. Eğer hala bir bootie almadınız ise hiç vakit kaybetmeden bir tane alın derim. ince ve yüksek topuklu modeller ile şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. Unutmayın dost başa düşman ayağa bakarmış…

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]